Samochód dostawczy (long,maxi) do 45.000-50.000 brutto

09 Lis 2013, 16:49

Witam serdecznie

W czasie 2-5 miesięcy muszę zakupić samochód dostawczy typu long,maxi czy XXL itd.- no jest wiele tych oznaczeń. Najlepiej coś w stylu l4h2,l4h3 ale nie wykluczam też l3h2,l3h3 bo to tylko 30 cm na długości :)

Potrzebuje dostawczaka w dobrym stanie, mało spalającego oraz niezawodnego bo to najważniejsze.

Przyglądam się autom takim jak
-FIAT DUCATO
-PEUGEOT BOXER
-CITROEN JUMPER

Biorę po uwagę też Sprintera ale drogie części itd.. oraz np Volkswagena Crafter lecz ten podobno ma dość duże spalanie.

Moje wymagania to 6 lub 7 miejsc - czyli z dodatkowymi miejscami odgrodzonymi od części towarowej oraz duża paka gdzie można by troszkę rzeczy zapakować - towar max 500 kg ale gabarytowo spory dlatego potrzebuje przedłużanego dostawczaka by paka miała 2,5-3 metry.

Potrzebuje auto na firmę z pełnym odliczeniem vatu z zakupu oraz paliwa - kwota brutto jaka dysponuje to max 50.000 - chciałbym się zmieścić w 45.000.

Co byście proponowali zakupić z tego co tu przedstawiłem - zastanawiałem się nad rocznikami 2007-2009 i przebiegiem do 180.000 . Może macie inne propozycje :)
FIRMAMICHAŁ
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 22 06 1985
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: dostawcze

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Sztuczna inteligencja ma rozładować korki w Bangkoku
    Toyota Mobility Foundation razem z partnerami publicznymi i prywatnymi uruchomiła nowy projekt, w którym zaawansowana analityka danych przy użyciu sztucznej inteligencji i technologii uczenia się maszyn posłuży do ...
    Finał NIGHT POWER 2013 GP w Płocku / relacja
    Ostatnia runda tegorocznego NIGHT POWER Grand Prix zakończona. W Płocku zmierzyło się około 70 zawodników. W całym cyklu na starcie stanęło ponad 200 zawodników. Już wiemy kto jest najlepszy. Zwycięzcą całego ...