Samochod (glownie) na wycieczki - 5-8k

11 Wrz 2014, 21:10

Koniu napisał(a):Chyba z każdej strony tłuczona była choć akurat te nadkola w tych miejscach gniły Ja bym max 5k dał nie więcej.

A jeszcze sie upewnie - to tylko kwestia tego ze blacha w zlym stanie, czy jeszcze cos innego masz na mysli czego nie zalapalem?
moriraaca
Nowicjusz
 
Posty: 30
Auto: Nie mam

11 Wrz 2014, 21:17

Dużo tych ognisk korozji po prostu. Pod znaczkiem sie jeszcze nie spotkałem w Megane :?
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

11 Wrz 2014, 21:21

Koniu napisał(a):Dużo tych ognisk korozji po prostu. Pod znaczkiem sie jeszcze nie spotkałem w Megane

Ok, dzieki, bede to mial na uwadze.
moriraaca
Nowicjusz
 
Posty: 30
Auto: Nie mam

12 Wrz 2014, 06:19

Również nie dałbym za nią więcej jak 5k. Wogóle te Megany miały ocynk więc albo auto powypadkowe albo poprostu zaniedbane.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

12 Wrz 2014, 13:53

W tył na 100% dostała, tam na łączeniu nadkola z progiem to często ruda wychodziła.. :wink:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

15 Wrz 2014, 11:44

Sprawa tamtej meganki ciagle w trakcie, a w miedzyczasie nowa oferta:

[link do oferty na Olx wygasł]

Wydaje mi sie ze bita w przod, mam racje?
moriraaca
Nowicjusz
 
Posty: 30
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus zwycięża w stolicy elektromobilności
    Po raz 8. z rzędu Lexus zwyciężył w norweskiej edycji badania satysfakcji klientów Autoindex. Mieszkańcy tego europejskiego kraju, który w największym stopniu postawił na elektromobilność najlepiej ocenili samochody ...
    Dlaczego warto zainwestować w tuning samochodu?
    Zainwestowanie w tuning samochodu może mieć wiele korzyści i może być ciekawym doświadczeniem dla miłośników motoryzacji. Poniżej przedstawiam kilka argumentów, dlaczego warto zainwestować w tuning samochodu: ...

15 Wrz 2014, 22:41

I jeszcze dorzucam, tym razem cos innego, co sadzicie?

1. [link do oferty na Olx wygasł]
2. [link do oferty na Olx wygasł]

I jeszcze taka meganka, jakos przegapilem jak sie pojawila:
3. [link do oferty na Olx wygasł]
moriraaca
Nowicjusz
 
Posty: 30
Auto: Nie mam

16 Wrz 2014, 05:14

1.Też mi sie wydaje że dostała w przód.
2.Noo piękna Carisma do tego sporo doinwestowana,cena może i duża ale jesli w dobrym stanie to warto dołożyć.
3.Coś za tanie..
4.Przecież to ta sama Megana co z pierwszego linku tylko z wyższą ceną.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

16 Wrz 2014, 20:02

Ogladalem dzis ta Carisme. Generalnie wyglada na bardzo zadbana, jezdzi sie przyjemnie, fajne autko. Zastanawiam sie jednak spelni moje wymagania co do uzytkowania - jako auto do zabawy sie wyglada super, ale czy przy jazdach w gory ze sprzetem, czesto na gorszej jakosci drogach, czasem gruntowych, da rade (wydaje mi sie np ze moze miec za niskie zawieszenie)? Pomijam juz fakt ze montowanie jej na dachu trumny jest bliskie swietokradztwu... ;-)
moriraaca
Nowicjusz
 
Posty: 30
Auto: Nie mam

16 Wrz 2014, 20:13

Raz za czas jak założysz trumne nic sie nie stanie. Niestety zawieszenie do najlepszych nie należy,uszkodzeniu ulegają głównie wahacze i łączniki stabilizatora oraz górne łożyska kolumn MacPhersona.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

16 Wrz 2014, 20:54

Barol napisał(a):Raz za czas jak założysz trumne nic sie nie stanie.

Problem w tym ze w sezonie zimowym bede jej potrzebowal tak czesto, ze pewnie nie bedzie mi sie oplacalo zdejmowac ;-)

Wiadomo ze to kwestia subiektywna, ale jak myslicie - lepiej zachowawczo z meganka (sprawa wciaz otwarta) czy zabawa z carisma? Nie mowie tu o stanie, carisma wydaje sie bardziej zabdana na oko, ale na warsztat jej jeszcze nie wzialem. Meganke juz sprawdzalem, troche rzeczy do poprawy jest, ale nic powazniejszego.
moriraaca
Nowicjusz
 
Posty: 30
Auto: Nie mam

16 Wrz 2014, 21:00

Ja bym obstawał za Carisma,bardzo ładnie wygląda.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

16 Wrz 2014, 21:01

Ja też za Carismą, czasem taką jeżdżę i jest spoko :ok:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

16 Wrz 2014, 21:09

Dobra, wezme ja jeszcze na warsztat i wtedy bede podejmowal finalna decyzje. Btw, nie oszukujmy sie, jesli idzie o wyglad to wiadomo ze carisma wygrywa w cuglach, bardziej sie zastanawialem nad funkcjonalnoscia ;-)
moriraaca
Nowicjusz
 
Posty: 30
Auto: Nie mam

16 Wrz 2014, 21:26

Przeca Carisma jest większa. Sedana miałem Astre kiedyś i tragedii nie było
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra