Samochód na raty w komisie ?

Samochód na raty w komisie ?

08 Wrz 2010, 13:43

Witam.
Mam pytanie czy sie może ktoś orientuje ile miesięcznie trzeba zarabiać, żeby kupić auto na raty za ok 10-12 tysięcy ?
Jestem w stanie płacić 1000zł miesięcznie, ale niestety umowę w pracy mam tylko o 1/4 etatu czyli 330zł/miesiąc. Oczywiście zarabiam wiele więcej w rzeczywistości.

Pozdrawiam.
Leavok
Nowicjusz

Miejscowość: Katowice

Re: Samochód na raty w komisie ?

09 Wrz 2010, 07:57

Tego nikt ci nie poiwe - banki biorą pod uwagę nie tylko to, ile zarabiasz, ale również wiek samochodu ( nie każdy samochód banki kredytują ), ile masz osób na utrzymaniu, czy masz jakieś inne zobowiązania kredytowe - alimenty, kredyty, karty kredytowe, jaką masz przeszłość kredytową ( BIK ) itd, itd.
Z tym pytaniem, to musisz iść do banku i tam dopiero jak cię spradzą, to się dowiesz.
Możesz zarabiać nawet 10 tyś, a kredytu nie dostaniesz...
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006