Samochód na raty w komisie ?

Samochód na raty w komisie ?

08 Wrz 2010, 13:43

Witam.
Mam pytanie czy sie może ktoś orientuje ile miesięcznie trzeba zarabiać, żeby kupić auto na raty za ok 10-12 tysięcy ?
Jestem w stanie płacić 1000zł miesięcznie, ale niestety umowę w pracy mam tylko o 1/4 etatu czyli 330zł/miesiąc. Oczywiście zarabiam wiele więcej w rzeczywistości.

Pozdrawiam.
Leavok
Nowicjusz

Miejscowość: Katowice

Re: Samochód na raty w komisie ?

09 Wrz 2010, 07:57

Tego nikt ci nie poiwe - banki biorą pod uwagę nie tylko to, ile zarabiasz, ale również wiek samochodu ( nie każdy samochód banki kredytują ), ile masz osób na utrzymaniu, czy masz jakieś inne zobowiązania kredytowe - alimenty, kredyty, karty kredytowe, jaką masz przeszłość kredytową ( BIK ) itd, itd.
Z tym pytaniem, to musisz iść do banku i tam dopiero jak cię spradzą, to się dowiesz.
Możesz zarabiać nawet 10 tyś, a kredytu nie dostaniesz...
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Instalacje LPG i ich generacje Instalacje LPG i ich generacje
    Czytając ten artykuł dowiesz się jakie są obecnie stosowane generacje instalacji LPG oraz jakie rodzaje zbiorników na gaz można montować w samochodach. Zaczynamy do Gazowych Układów Zasilania (GUZ) pierwszej ...
    Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili