Samochód nie gazuje, zatrzymuje się, gaśnie.

Samochód nie gazuje, zatrzymuje się, gaśnie.

20 Sty 2012, 20:14

Witam, mam taki problem z samochodem
Fiat Seicento, 899ccm, 98 czy tam 99 rok

Podczas jazdy czasami(coraz częściej) tak jakby wyłącza mi się gaz, pedał gazu jest wciśnięty, mimo to brak efektu. Przykładowo dzisiaj rano, wyjechałem z domu, po ok 1 kilometrze zatrzymał się, próbowałem kilkukrotnie odpalać go na nowo, gaz cały czas nie dawał znaku życia. Po jakimś czasie ruszył, stanął jeszcze raz po drodze(reszta ta sama) i jakoś dojechałem.
Gdzie może leżeć problem?

Wydaje mi się, że podałem wszystkie niezbędne dane, jeśli czegoś brakuje to napiszcie.

Pozdrawiam.
naven
Obserwowany

Prawo jazdy od: 0- 5-2010
Auto: Fiat seicento 900

Re: Samochód nie gazuje, zatrzymuje się, gaśnie.

04 Lut 2012, 09:53

Dopływ paliwa utrudniony,typowe tego symptomy,sprawdź filtr paliwa,mogą być korki lodowe w paliwie,pomaga denaturat na gorącym i pracującym silniku,wystarczy tylko wlać szklankę na pełen zbiornik.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa
    LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa. Wskazuje, w jakim kierunku będzie się rozwijał design, osiągi i własności jezdne naszych samochodów – mówi w wywiadzie dla portalu lexusenthusiast.com wiceprezes Lexus ...
    Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu
    Skuter to idealny środek transportu dla tych, którzy chcą ominąć korki i nie korzystają z komunikacji miejskiej. Po niedawnej nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, popularność małych motocykli gwałtownie wzrosła. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili