Samochód nie odpali

Samochód nie odpali

06 Lut 2016, 13:02

Witajcie, nie wiem czy dobrze umieszczam temat, jeśli tak prosze o przeniesienie.

Mój problem polega na tym ze rozpadły mi się kluczyki, wszystko pozbierałam , poskładałam i super kluczyki wkładam auto odpalam i elegancko. Jednak przy następnym odpaleniu samochodu nie chce już odpalić, czy ma to coś związek z kluczykami ?
zabka6241
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 02 2012
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Honda Civic TYPE S
Silnik: 2.2 140KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Samochód nie odpali

06 Lut 2016, 13:15

Może mieć związek - w korpusie kluczyka jest bowiem system immobilisera i zasilająca go bateria, a skoro to wszystko się rozleciało to mozliwe że bateria nie kontaktuje lub klucz uległ rozkodowaniu. Na początek weź drugi kluczyk z kompletu (powinno się mieć dwa) i spróbuj tym odpalić. Jeśli zapali bez problemu, to z rozsypanym kluczem udaj się do zakładu naprawy i dorabiania kluczyków, gdzie znają się na elektronice. Radzę omijać ASO - tam za byle g...o będą żądać tyle co Cyganie za matkę ....
Anjin
Aktywny

Auto: Peugeot

Re: Samochód nie odpali

06 Lut 2016, 14:14

Ok dziękuję za podpowiedź :) Poszukam zapasowych kluczyków i się wszystko okaże .
zabka6241
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 02 2012
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Honda Civic TYPE S
Silnik: 2.2 140KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Bugatti T40 to już ponad 80-letni zabytek Bugatti T40 to już ponad 80-letni zabytek
    Przedwojenne Bugatti T40 Macieja Pedy. Samochody od zawsze zajmowały specjalne miejsce w sercach jego rodziny. W 1968 roku ojciec Macieja zakupił pierwsze auto zabytkowe – Studebakera, w którym zakochał się od ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód