Samochód nie odpali

Samochód nie odpali

06 Lut 2016, 13:02

Witajcie, nie wiem czy dobrze umieszczam temat, jeśli tak prosze o przeniesienie.

Mój problem polega na tym ze rozpadły mi się kluczyki, wszystko pozbierałam , poskładałam i super kluczyki wkładam auto odpalam i elegancko. Jednak przy następnym odpaleniu samochodu nie chce już odpalić, czy ma to coś związek z kluczykami ?
zabka6241
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 02 2012
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Honda Civic TYPE S
Silnik: 2.2 140KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Samochód nie odpali

06 Lut 2016, 13:15

Może mieć związek - w korpusie kluczyka jest bowiem system immobilisera i zasilająca go bateria, a skoro to wszystko się rozleciało to mozliwe że bateria nie kontaktuje lub klucz uległ rozkodowaniu. Na początek weź drugi kluczyk z kompletu (powinno się mieć dwa) i spróbuj tym odpalić. Jeśli zapali bez problemu, to z rozsypanym kluczem udaj się do zakładu naprawy i dorabiania kluczyków, gdzie znają się na elektronice. Radzę omijać ASO - tam za byle g...o będą żądać tyle co Cyganie za matkę ....
Anjin
Aktywny

Auto: Peugeot

Re: Samochód nie odpali

06 Lut 2016, 14:14

Ok dziękuję za podpowiedź :) Poszukam zapasowych kluczyków i się wszystko okaże .
zabka6241
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 02 2012
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Honda Civic TYPE S
Silnik: 2.2 140KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...
    Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro
    Napęd na cztery koła quattro opracowany przez Audi, to kamień milowy w historii motoryzacji. W roku 1980, żaden inny producent nie był w stanie zaproponować równie szybkiego i lekkiego napędu na cztery koła przeznaczonego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Autosacrum 2008
      Chicago Auto Show 2008
      BMW E30 kombi, drift taxi, 4
      ALT