Samochód rodzinny do 12tys

07 Sie 2010, 09:17

Dzień dobry,

planuję zakup samochodu rodzinnego - obecnie mam astrę F z 1992r i muszę zmienić na coś większego. Chciałem się was poradzić co kupić, a interesują mnie następujące modele tak do 12tys z rocznika ok. 2000:

- Opel Omega C
- Opel Astra Kombi
- Renault Laguna Kombi
- Renault Megane Kombi
- Mazda 626 hatchback

Co warto kupić? Z czym będzie najmniej problemu i w razie czego będzie mnie stać na naprawę? Dochodu z żoną mamy ok. 3000 PLN miesięcznie. Po co mi tak duże auto? Ano z dzieckiem czasem się jedzie do dziadków (200km), wózek trzeba wsadzić, torby... zakupy. Sami wiecie jak to jest z rodzinką. Do pracy mam 7km, rocznie robię około 15tys km.

Bardzo proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.
Ostatnio edytowany przez rasgan, 07 Sie 2010, 11:01, edytowano w sumie 1 raz
rasgan
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Kleszczów

07 Sie 2010, 10:13

bierz reno laguna bardzo wygodne autko,konfortowe i naprawde super sie jezdzi,wiem bo moj ojciec ma i nienarzeka na to autko.[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
cyc
Początkujący
 
Posty: 151
Miejscowość: rybnik
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Oldsmobile F32 - historia zabytkowego samochodu
    Oldsmobile F32 to samochód osobowy produkowany przez amerykańską markę Oldsmobile w latach 1932-1933. Był to luksusowy model samochodu klasy średniej, który cieszył się popularnością ze względu na swoje wyposażenie, ...
    Pierwszy samochód hybrydowy Toyoty - czy był nim ...?
    Toyota i hybrydy? Pierwsze nasze skojarzenie to Prius. Słusznie, bo model ten już 20 lat temu przetarł szlak dla seryjnych pojazdów hybrydowych. Z roku na rok jest ich coraz więcej: Yaris, Auris, RAV4, Toyota C-HR, ...