Samochód sprowadzony z Japonii?

Samochód sprowadzony z Japonii?

24 Sie 2016, 12:03

Witam witam!

Zastanawiam się nad kupnem samochodu, i po długich namysłach padło na markę, jaka jest Mercedes. Myślałam nad kupnem SL500, najlepiej jeszcze w wersji Carlsson..
Ostatnio o uszy i oczy "obiło" mi się że ludzie ściągają samochody z Japonii, w Polsce wszyscy wiemy,że trudno o zadbane auta, i często coś jest przy nich zrobione - nie koniecznie tak jak powinno.

Jak myślicie, warto poszukać gdzieś poza granicami naszego kraju? Warto ściągać aż z Japonii? wiadome jest to że Japończycy dbają o auta bardziej jak o siebie i samochody są w stanach idealnych.

Jeżeli znacie firmy które zajmują się sprowadzaniem samochodów albo maja takie w swojej ofercie to chętnie sprawdzę i przeczytam wszelkie opinie

Dzięki za pomoc!
wikrab10
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Samochód sprowadzony z Japonii?

24 Sie 2016, 12:42

W Polsce jest sporo firm ściągających auta z JP zresztą byłem w dwóch takich to myślałem że oczy mi wyskoczą z orbit... :D Samodzielne sprowadzanie myślę że nie oznacza załatwienia czegoś super tanio a może być czasochłonne... :ok:
Jeżeli jesteś fanem marki i chcesz coś wyjątkowego za wyjątkową kasę to jest to droga którą warto rozważyć...
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

24 Sie 2016, 13:00

Też jestem zdania, że z Japonii warto sprowadzać. Jeśli miałbym coś polecić, to tego pośrednika: http://mercedesyzjaponii.pl/oferta/. Znam dwie osoby, które już korzystały z ich oferty i bardzo sobie chwalą. Auta są naprawdę zadbane, ceny też nieprzesadzone.
afik26
Obserwowany

Auto: Audi B7

24 Sie 2016, 14:01

http://mercedesyzjaponii.pl/mercedes-benz-w220-s320/
Ten akurat to chyba od tego 2000r to stał. Tak zamulone lampy to widziałem ostatnio w Jetta która była wyciągięta z Sekwany i X lat na szrocie stała. Ale pięknie spolerowany i w ogóle. I ta cena. 27 tys. (- kontener, transport, akcyza (pojemność), picowanie w Pl). Japończyk dbał i na łożu śmierci oddał za darmo, żeby polacy na handel zabrali. Nie handlarz przecież, bo pasjonat - charytatywnie robi.
Reklama?
GorącyMarian
Początkujący

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: C5X7

24 Sie 2016, 14:19

@GorącyMarian

Reklama powiadasz? A Ty co - może konkurencja? :)

Padło pytanie o opinię. Ja swoją sformułowałem w oparciu o doświadczenia znajomych, Ty - o jedno zdjęcie wozu najtańszego z całej oferty. Nic dodać, nic ująć.

Pozdrawiam :)
afik26
Obserwowany

Auto: Audi B7

24 Sie 2016, 20:29

GorącyMarian ma rację, zbyt piękny to ten Mercedes nie jest. Widać wyraźnie, że z przodem coś się działo. No i te lampy - nawet Mirki w autach za 5k doprowadzają je do porządku...
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 11
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami? Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami?
    Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Na pewno jest to dość stresująca chwila, patrząc szczególnie na fakt, iż nowości nie brakuje. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym większy zakres możliwości mamy do wyboru. Niezależnie ...
    BMW ActiveHybrid 3 BMW ActiveHybrid 3
    Podwyższona sprawność, której towarzyszy lepsza dynamika samochodu BMW ActiveHybrid 3, to wynik połączenia cenionego i nagradzanego silnika spalinowego z innowacyjnym napędem elektrycznym. Technologia BMW TwinPower ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 1/4 mili Bemowo
      Kobieta ciągnie Iveco
      Tylne światła LED, Nissan Qashqai, 2014
      Mustang GT500 Shelby