Samochód starszej daty do 10-15k

26 Paź 2010, 21:35

No on jeszcze tragicznie nie wygląda.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

26 Paź 2010, 21:41

pocieszny napisał(a):w stare BMW to bym się w ogóle nie pchał no chyba że nosisz dres w paski i bejzbola w kieszeni... bo tak będziesz postrzegany :mrgreen:


A kto się przejmuje opiniami zakompleksionych, zawistnych idiotów?

Barol - no nie do końca jeden czort, marki niby konkurencyjne, oferują podobny poziom wykonania itd., ale jednak mają inny charakter, a zwłaszcza to było widoczne w tamtych czasach.
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

26 Paź 2010, 21:55

Nie wiem co wybrać, pocieszony narobił mi smaczka na Forda Bronco, w którym wyglądałbym oryginalnie w moich okolicach, gdzie jeżdżą głównie audi, merce, bmw a takiego bronco jeszcze nie widziałem. Opłaca się ?
Mieszkam na wsi obok Myszyńca, nie miałbym tak strasznie daleko do tego forda a fajnie byłoby po szarżować sobie nim po okolicy :D
Ostatnio edytowany przez Tabula, 26 Paź 2010, 21:58, edytowano w sumie 1 raz
Tabula
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Polska

26 Paź 2010, 21:57

Jak Cię stać i chcesz się jak najbardziej wyróżnić to się opłaca. E30 coupe na wąskiej to już rzadki widok. A jak bardzo chcesz to kup sobie E21 i je zrób ładnie, wtedy na pewno każdy zwróci uwagę. :smile:
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

26 Paź 2010, 22:00

jak już zamierzasz oglądać jakąkolwiek terenówkę weź ze sobą kogoś kto wie jak to się obsługuje i najważniejsze NIE NAPALAJ SIE :!: :!:
ładne Bronki pojawiają się na alledrogo co jakiś czas więc tragedii nie ma ;)


jiGsaw, ja po prostu BMW nie trawie bo w naszym kraju niestety znaleźć nieskasztaniony egzemplarz w normalnym stanie graniczy z cudem
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

26 Paź 2010, 22:19

Trzeba na to cierpliwości, czasu i pieniędzy, to prawda. Aczkolwiek imo warto.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Proace City Verso (od 2019)
    Oto współczesny odpowiednik Toyoty Verso – czyli osobowy kombivan segmentu C, którego pełna nazwa to Toyota Proace City Verso. Auto dysponuje 5 lub 7 miejscami oraz bagażnikiem o pojemności do 775 lub ...
    Spokojna emerytura sportowych legend Toyoty
    Zdjęcia tego auta obiegły ostatnio strony poświęcone sportom motorowym. Toyota Supra czwartej generacji, która jeszcze w 1999 roku brała udział w wyścigach japońskiej serii, teraz niszczeje pod jednym z warsztatów. ...

26 Paź 2010, 22:59

A jaki jeszcze taki kanciaty moglibyście mi zaproponować ?

Dodam że raczej zbyt dużo nie będę nim jeździł, na pewno jakieś 4 km dziennie do autobusu (chyba że na niego nie zdążę to wtedy 35 km w jedną stronę do szkoły :D). Ewentualnie jakieś wypady z kumplami w weekendy
Ostatnio edytowany przez Tabula, 26 Paź 2010, 23:05, edytowano w sumie 1 raz
Tabula
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Polska

26 Paź 2010, 23:02

Może stary Saab 900 "krokodyl". Ja bym na pewno wybrał jakiegoś europejczyka, są lepsze i wyjdzie Cię to dużo taniej. Jeżeli to ma być auto do codziennej jazdy przy ograniczonym budżecie to inaczej tego nie widzę.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

27 Paź 2010, 07:00

zobacz jeszcze te (linki oczywiście tylko przykładowe):
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - troszke porobiony na german style,wygląda na dość zadbanego i bezwypadkowego,prawdziwa gratka
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - takiego dorwać w db stanie mm :roll:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - to już jest prawdziwy klasyk,zarejestrowany na 900 a więc mniejsze OC :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

28 Paź 2010, 12:30

Z tych które podałeś najbardziej podoba mi się porsche i audi.
Czyli na razie na celowniku mam:
-Ford Bronco
-Porsche 944
-Audi Coupe GT B2 - W moich stronach jeździ dużo audi i ten model lub podobny do tego ktoś ma w okolicy a ja chciałbym się trochę wyróżniać

Może ktoś napisać w przybliżeniu o ile może się różnić składka oc tych samochodów ?

Na razie najbardziej jestem skłonny ku temu Fordowi Bronco, mam tu takie tereny że miałbym nim gdzie jeździć :wink: . Rocznie pewnie będę jeździł do tych 3000 km ( do szkoły będę dojeżdżał autobusem bo samochodem się nie opłaca )
Tabula
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Polska

28 Paź 2010, 12:37

A może Suzuki Samuraj albo Daihatsu Feroza?
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

28 Paź 2010, 12:51

No to teraz to już nie wiem który lepszy :D
A jak z częściami ? Do którego są najłatwiej dostępne ?
Który według Ciebie byłby najlepszy ?
Tabula
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Polska

28 Paź 2010, 15:11

Moim zdaniem łatwiej będziesz miał dostać części do Samuraja czy Ferozy niż do Bronco.A co do wyboru to który bardziej Ci pasuje tego wybierz.Zarówno Samuraj jak i Feroza nie są autami które często sie psują.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012