Samochód szarpie przy ruszaniu

Samochód szarpie przy ruszaniu

13 Sie 2012, 21:03

Moje auto zaczęło szarpać czasem przy ruszaniu. Szarpie zarówno gdy ruszam z gazem jak i bez gazu samym sprzęgłem. Przy zimnym silniku. Nie wiem czy problem występuje też przy rozgrzanym, bo jeździłem max 2-3km po mojej małej mieścinie (wydaje mi sie że jak przejechałem te 2 km to problemów z ruszaniem nie miałem).
Dzisiaj przejechałem z 1,5 km. Przypadkowo ruszyłem z 2, nie dało się ruszyć bo szarpało. Z 1 już ruszyłem. Ale normalnie jak ruszam z 1 to też szarpie.
Jeździłem troche też przy zapalonej kontrolce benzyny, może benzyny nie ma i powietrze zasysa?
Aaa bym zapomniał, jak ledwo co ruszyłem i kawałek dalej chciałem wbić bieg na 1 to się nie dało, można było dać na dowolny bieg, tylko na jedynkę coś blokowało i nie mogłem wrzucić.
hehe
Początkujący

Prawo jazdy od: 10 06 2010
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: VW Polo 6n2
Silnik: 1.0 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Nowa Mazda6 - produkcja w fabryce w Hofu Nowa Mazda6 - produkcja w fabryce w Hofu
    Mazda Motor Corporation oficjalnie uruchomiła produkcję najnowszej Mazdy6. Uroczystość odbyła się w Zakładzie nr 2 w Hofu, w prefekturze Yamaguchi. W uroczystości wzięło udział około 500 osób, w tym Prezes Zarządu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Dawid Sanecki - Renault Megane Coupe, 2
      Jennifer Lopez, salon audi w dubaju
      Volkswagen Passat, tuning, 2
      ROVER 416SI SEDAN