Samochód używany ~35 000zł

Samochód używany ~35 000zł

05 Lut 2017, 15:55

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Potrzebuję pomocy w wyborze odpowiedniego modelu samochodu. Zakup planowany jest w okolicy kwietnia/maja. Wtedy też podeślę konkretne linki do aukcji z prośbą o weryfikację poszczególnych ofert.

Moim marzeniem jest Opel Insignia 1.6T, które spełnia wszystkie moje wymogi odnośnie stylistyki oraz wyposażenia samochodu (wszystkie, nawet najuboższe pakiety pakiety). Niestety ale ze względu na cenę i ilość oferta tego modelu szanse są raczej nikłe (chyba, że się mylę?).

Wymagania:

Budżet: : 40 000zł - w tej cenie chciałbym zamknąć całość kosztów związanych z kupnem samochodu. Więc realne koszt samego zakupu powinien oscylować w kwocie 35-38k.

Rejon: Cała polska

Użytkowanie: Głównie miasto, krótkie odcinki. Spalanie do 10l PB, fajnie gdyby w przyszłości była możliwość założenia LPG (opcjonalnie, nie wymagana).

Własne potrzeby: Tak jak napisałem, wyposażenie podstawowe oraz kwestie użytkowe w Insignii jest dla mnie wystarczające. Przede wszystkim licz się dla mnie atrakcyjny, w miarę nowoczesny wygląd. Samochód powinien dobrze przyśpieszać ale nie potrzebuję silników 200KM+.

Dziękuję za każdą pomoc i radę.

Pozdrawiam
Mordrag122
Obserwowany

Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Audi A3 8L
Silnik: 1.9 TDI 90KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LFA - nieznana historia legendy Lexus LFA - nieznana historia legendy
    Lexus LFA, wyprodukowany w limitowanej serii liczącej tylko 500 egzemplarzy supersamochód, zaledwie w kilka lat od wejścia na rynek zyskał status legendy. Niezwykła jest również historia powstania tego modelu. ...
    Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Vectra C, przed liftem, tył
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Silnik 1.8 TSI, Volkswagen Polo GTI
      BMW E30 kombi