Samochód w leasing

Samochód w leasing

25 Wrz 2015, 14:25

Witam,
Poszukuje korzystnego leasingu na samochód Audi Q7, kwota samochodu 62 000zł i pytanie czy korzystał ktoś może z leasingu internetowego ? Ponoć można taki załatwić z leasingodawcą i to bardzo szybko. Pierwsze co mi wyskoczyło w internecie to platforma finansowa. Na ich stronie jest napisane żeby złożyć wniosek przez internet ( we wniosku wszystkie dane ) a oni po rozpatrzeniu wniosku skontaktują się. Nie jestem obeznany w tych wszystkich bankach i firmach leasingowych, także nie orientuje się która ma najlepszą ofertę, tym bardziej że nigdy nie brałem nic w leasingu. Niby na stronie tej firmy jest wszystko dokładnie opisane jak działa leasing przez internet ale jestem człowiekiem nieco starszego pokolenia i dla mnie takie rzeczy przez internet są nieco obce. Czy ktoś mógłby polecić jakąś firmę która udzieli leasingu na samochód na rozsądnych warunkach lub czy ktoś miał do czynienia z platformą finansową ?
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam, Artur.
ArtPie
Nowicjusz

Auto: Opel Zafira

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...
    [B] Sandero I 1,6 / i20 I 1,4 / 2 II 1,3 / Corsa D 1,4 / Fabia II 1,4 [B] Sandero I 1,6 / i20 I 1,4 / 2 II 1,3 / Corsa D 1,4 / Fabia II 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2009 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Dacia Sandero I 1,6 - 87KM - Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Sofa Warszawa 223
      Autobus podwójnie przegubowy
      Focus
      Chevrolet Corvette C6, tył