Scenic wymiana skrzyni biegow z 5 na 6-biegowa

Scenic wymiana skrzyni biegow z 5 na 6-biegowa

13 Sie 2010, 18:48

Witam mam scenic 1.5 tdi z 2004r, padla mi synchronizacja miedzy 1 a 2, czy jest mozliwe zeby naprawa byla drozsza niz skrzynia biegow? mechanik mi doradzl abym kupil nowa poniewaz tak jak napisalem naprawa bedzie nieoplacalna. I tu moje pytanie czy mozna wymienic skrzynie w tym samochodzie z 5 na 6 biegowa? Wiem ze skrzynie 6 biegowe weszly dopiero po lifcie i czy orientujecie sie czy nie zmienili wału?
Paok
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki
    Dążąc do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla związanej z działaniem firmy, Toyota uzupełniła system zasilania zakładu Honsha w prefekturze Aichi o pionierskie rozwiązanie wykorzystujące stacjonarne wodorowe ogniwa paliwowe. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili