Seat arosa 1.0 benz.

seat arosa 1.0 benz.

26 Lut 2011, 12:17

Witam .
Mam probem z moim samochodem a konkretnie z jego odpaleniem .
Gdy załoczyłem samochod odpalił i gdy weszedł na wieksze obroty to sie zapaliła lampka oleju , sprawdziłem stan oleju i bylo ok . odpaliłem i przegazowałem go 3 razy ale lampka dalej swiecila po pewnym czasie gdy go zostawiłem by sie zagrzał zgasł i juz nie dało sie go odpalic . sprawdziłem akumulator i naładowałem ale był dobry.
Sam nie wiem w czym lezy problem :cry: prosze o pomoc . z gory dziekuje .
Danny D
Danny d
Nowicjusz

Miejscowość: rybnik

Re: seat arosa 1.0 benz.

26 Lut 2011, 20:39

zawsze pisz rocznik auta to bardzo duzo ulatwia
Kochaj i szanuj swoje auto a wzamian sie odwdzieczy:)
kamilszczak00
Początkujący

Miejscowość: Biała Podlaska

Re: seat arosa 1.0 benz.

27 Lut 2011, 12:59

Danny d napisał(a): i gdy weszedł na wieksze obroty to sie zapaliła lampka oleju , sprawdziłem stan oleju i bylo ok . odpaliłem i przegazowałem go 3 razy ale lampka dalej swiecila po pewnym czasie gdy go zostawiłem by sie zagrzał zgasł i juz nie dało sie go odpalic . .

No skoro lampka oleju się paliła , mimo że olej był to świadczyło najprędzej o braku ciśnienia oleju w silniku. Jak zostawiłeś auto aby się zagrzało a nie było smarowania to może oznaczać zatarcie silnika. A w ogóle to rozrusznik obraca wał po tym jak zgasł?
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...
    Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny
    Bardzo mocny, bardzo szybki i bardzo bogato wyposażony Golf GTI Clubsport debiutuje w polskich salonach. Specjalna wersja Golfa GTI nawiązuje do jubileuszowych edycji tego modelu, które Volkswagen prezentował przy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Fiat Bravo
      Buick Riviera
      Drezno Wrocław 2011 1