Seat Ibiza 1994 podłączenie radia

Seat Ibiza 1994 podłączenie radia

12 Lut 2013, 15:21

Witam!
Dostałem służbową Ibizę z 94r problem jest następujący.
Kable od radia zostały odciętę nożem i mam tylko dwa kable od zasilania tj.Brązowy i czerwony,reszta to kable od głośników.
Kupiłem kostki ISO ale niestety nie potrafię sobie poradzić z podłączeniem tego(chyba powinno być więcej tych kabelków :) )
Model radia chyba nie jest istotny bo w golfie 3 działa normalnie (pod kostką ISO oczywiście)

Pozdrawiam.
matt91
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 07 2010
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: astra f
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...
    Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana... Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana...
    Pasek i jego rola w silniku Zlekceważenie terminu wymiany paska rozrządu może zakończyć się remontem kapitalnym silnika. Uwaga! Wymiana samego paska to zbyt mało. Zazwyczaj wymieniamy także napinacz, rolki prowadzące a czasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Golf TDI BlueMotion, kombi, tył
      Fiat Freemont Cross
      Przeprawa przez głęboki dół z błotem
      Silnik Audi RS 5 V8 FSI 450KM