Seat Leon 1.4 16V sprzęgło

Seat Leon 1.4 16V sprzęgło

04 Mar 2012, 10:39

Witam, ostatnio zauważyłem, że sprzęgło łapie mi wysoko i w ogóle jakoś miękkie jest. Do tego jak wcisnę sprzęgło to słychać takie stuknięcie(nawet przy zgaszonym silniku). Wiecie co to może być? Obadałem auto na kanale i zauważyłem, że wysprzęglik jest trochę mokry. Innych wycieków nie widziałem. Czy tylko wysprzęglik do wymiany, czy jeszcze coś?

Image
borek19
Początkujący

Miejscowość: z domu ;P

Re: Seat Leon 1.4 16V sprzęgło

18 Mar 2012, 15:06

Mokry wysprzęglik to rzecz niedopuszczalna,musi być suchy jak pieprz,będzie działał,aż uszczelnienia szlag trafi,noga w podłodze i koniec z jazdy.To ,że sprzęgło jest wysoko,to nic nie szkodzi,gorzej gdy niziutko i nic już wyregulować nie można.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo
    Aby bezpiecznie prowadzić samochód, musimy mieć dobrą widoczność. Pomagają w tym na przykład reflektory ksenonowe, które oświetlają drogę o wiele lepiej niż lampy wyposażone w żarówki halogenowe. Aby ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006