Seat Leon FR 2013 - problem z bluetooth i USB

Seat Leon FR 2013 - problem z bluetooth i USB

13 Sty 2014, 21:47

Mam ostatnią generację Seata Leona z zestawem Media System Colour, który posiada możliwość odtwarzania muzyki z telefonu za pomocą BT.

Wszystko generalnie działa nieźle... ale tylko co jakiś czas. Włączam samochód, paruję telefon, wszystko się ładnie wykrywa, gra muzyka.
Wyłączam zapłon, wyciągam kluczyki (radio i wszystko gaśnie). Wkładam kluczyki, uruchamiam wszystko - samochód automatycznie wyszukuje telefon i pokazuje mi tylko że jest połączony jako zestaw głośnomówiący.
Gdy chcę uruchomić muzykę to uruchamia mi się tylko na głośniku w telefonie.

W ustawieniach telefonu, wchodzę w BT, Seat BT i przy "Multimedia Audio" mam niezaznaczony ptaszek. Gdy go zaznaczam to pojawia mi się "łączenie" i... to wszystko. Jedyne co pomaga to wyłączenie samochody, wyjęcie kluczyków i włączenie wszystkiego jeszcze raz... Kiedyś zaskoczy.

Ktoś z was spotkał się z czymś takim?
Macie jakiś pomysł jak to naprawić, od czego to zależy?

Drugie pytanie:
Mam dwa pendrive'y. Oba 4GB, oba sformatowane w Fat32. Na obu tylko foldery z muzyką w mp3. Pendrive marki Sony ma ze dwa albumy i działa, pendrive marki Sandisk ma albumów kilkanaście (łącznie 1,9GB) i Seat pokazuje komunikat że nie udało mu się go rozpoznać.
Czy macie może jakieś DOKŁADNE wytyczne czym karmić ten samochód? Bo nawet jeśli konkretny model pendrive'a nie pasuje to chciałbym przynajmniej kupić już właściwy.
Detch
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 09 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Renault ALASKAN pick-up Renault ALASKAN pick-up
    Po wprowadzeniu do sprzedaży w 2015 roku Renault Duster Oroch, pick-upa o ładowności pół tony, Renault przedstawia model ALASKAN, jednotonowego pick-upa o nadzwyczajnym designie. Solidny i wygodny, jest on doskonale ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006