Seat Toledo 1,8 B+G 1996r Problem z odpaleniem

Seat Toledo 1,8 B+G 1996r Problem z odpaleniem

30 Sty 2011, 00:31

Gdzie jest w tym aucie czujnik temperatury, bo nie wiem.

[ Dodano: 30 Styczeń 2011, 13:16 ]
Męczę się dwa dni i nic, ale zauważyłem, że wykręcając wszystkie świece i kręcąc rozrusznikiem tylko z dwóch środkowych cylindrów tryskają opary mieszanki, a jest to mono wtrysk, silnik na rozruszniku pracuje normalnie i zawory też nie wydają jakichś podejrzanych dźwięków, wtrysk paliwa jest też w gaźniku normalny miarowy, bo zdjąłem wierzchnią obudowę i patrzyłem ( równo i miarowo tryska mgiełką na przepustnicę), a silnik i tak jak odpali to tak jak by tylko na dwa cylindry. Pasek się nie przestawił, bo potrafił raz odpalić normalnie, ale na obrotach chodził, a jak puściłem pedał to zgasł i na nowo potem odpalał jakby tylko na dwa cylindry. Kto ma jakaś sugestie, co to może być proszę o poradę, bo inaczej czeka go laweta do mechanika na komputer po diagnozę.
zdzich495
Nowicjusz

Miejscowość: DDZ

Re: Seat Toledo 1,8 B+G 1996r Problem z odpaleniem

06 Lut 2011, 20:11

a na gazie tez ci pali na 2 cylindy?

[ Dodano: 6 Luty 2011, 20:13 ]
odepnij czujnik tamperatury niebieska wtyczka na krodzcu z przodu silnika
nie pisz glupot jak sie nie znasz
automaniakkkkkk
Nowicjusz

Miejscowość: rypin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Toyota TS050 Hybrid po raz pierwszy w Silverstone Toyota TS050 Hybrid po raz pierwszy w Silverstone
    W weekend 16-17 kwietnia zaczynają się Mistrzostwa Świata FIA w wyścigach długodystansowych (FIA World Endurance Championship). W 6-godzinnym wyścigu w Silverstone w Wielkiej Brytanii Toyota GAZOO Racing wystawi nowy bolid, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006