Seat toledo II

seat toledo II

18 Lut 2007, 22:53

mam problem,pewnie dla niektorych smieszny,ale nie umiem dostac sie do glosnikow w swoim toledo II :oops: nie wiem czy trzeba zdejmowac cala boczna tapicerke dzwi,bo jak probowalem podwadzic plastikowa oslone glosnika to cos peklo i MAM PROBLEM!!!! Podobnie jest z radioodtwarzaczem,ktory pewnie mozna wyjac tylko za pomoca jakis specjalnych kluczy seata,gdzie je nabyc,albo jak obejsc??? z gory dziekuje za odpowiedzi!!!!
Carlos
Nowicjusz

Re: seat toledo II

28 Lut 2007, 23:11

Nie potrzebujesz żadnych kluczy po prostu wkładasz coś cienkiego np. pilniczek do pazokci między radio a kieszeń od spodu radia z prawej i lewej strony, są tam zaczepy które blokują radio przed wysunięciem. Z głośnikami to trudna sprawa, lepiej poszukaj znajomego który rozbierał tapicerkę.
konraddd
Nowicjusz

Re: seat toledo II

28 Wrz 2010, 13:06

Witam chcialem sie odniesc do tematu wody za przednimi siedzeniami w Toledo 2 mam ten sam problem po deszczu za siedzeniem kierowcy tylko mam basen wody ze dywanik plywa a uszczelki wszedzie suche z drugiej strony i z przodu tez ??????
bobo
bobo9
Nowicjusz

Miejscowość: lubuskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód