Seat toledo II

seat toledo II

18 Lut 2007, 22:53

mam problem,pewnie dla niektorych smieszny,ale nie umiem dostac sie do glosnikow w swoim toledo II :oops: nie wiem czy trzeba zdejmowac cala boczna tapicerke dzwi,bo jak probowalem podwadzic plastikowa oslone glosnika to cos peklo i MAM PROBLEM!!!! Podobnie jest z radioodtwarzaczem,ktory pewnie mozna wyjac tylko za pomoca jakis specjalnych kluczy seata,gdzie je nabyc,albo jak obejsc??? z gory dziekuje za odpowiedzi!!!!
Carlos
Nowicjusz

Re: seat toledo II

28 Lut 2007, 23:11

Nie potrzebujesz żadnych kluczy po prostu wkładasz coś cienkiego np. pilniczek do pazokci między radio a kieszeń od spodu radia z prawej i lewej strony, są tam zaczepy które blokują radio przed wysunięciem. Z głośnikami to trudna sprawa, lepiej poszukaj znajomego który rozbierał tapicerkę.
konraddd
Nowicjusz

Re: seat toledo II

28 Wrz 2010, 13:06

Witam chcialem sie odniesc do tematu wody za przednimi siedzeniami w Toledo 2 mam ten sam problem po deszczu za siedzeniem kierowcy tylko mam basen wody ze dywanik plywa a uszczelki wszedzie suche z drugiej strony i z przodu tez ??????
bobo
bobo9
Nowicjusz

Miejscowość: lubuskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa
    LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa. Wskazuje, w jakim kierunku będzie się rozwijał design, osiągi i własności jezdne naszych samochodów – mówi w wywiadzie dla portalu lexusenthusiast.com wiceprezes Lexus ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Jeep Renegade podczas montarzu szyby przedniej w fabryce FCA w Melfi
      Monster truck na boku - Monster Jam 2011
      Rolls-Royce Ghost, tył
      Moto Piknik Tychy 2007