Sedana do 100 tys. żł

24 Lis 2009, 21:09

A może jakaś konstruktywna podpowiedź. Ktoś którymś jeździł i poleca bo...
Sam chętnie poczytam.
Ferox
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: ----

25 Lis 2009, 11:44

Gdzieś na forum jest wątek o Skodzie Superb. Myślę,że to konkretna propozycja,poczytaj sobie o tym samochodzie. Można kupic np 2 letniego z wysokim wyposażeniem i silnikiem diesla. Nie wiem czy akurat ten samochód ci się podoba,ale to mój typ.
Alkomaty
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 376
Miejscowość: Warszawa

25 Lis 2009, 19:13

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
A6 z małym przebiegiem :wink:
I coś sporo tańszego:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
2 Włoszki :wink:
BMW E60 530dA
Daro20VT
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1470
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW E60 530dA
Silnik: 3.0d
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

25 Lis 2009, 19:25

To z wloszek jeszcze cos komfortowego mozna polecic Lancie Thesis, jak dla mnie wnetrze powala: [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Mozna poszukac jeszcze innych wersji i rocznikow ale ogolnie to jest mala dostepnosc tego modelu i jest bardzo zadko spotykany wiec napewno mozna zaszpanowac :P
foemka
Początkujący
 
Posty: 229
Miejscowość: warszawa

25 Lis 2009, 19:45

Zdecydowanie polecam Audi A6 C6 w dieslu 3.0! ps.(nie warto brać z bajerami typu:elektryka foteli czy kierownicy za to lepiej z Bose albo jakiś S pakiet) ale to tylko moje odczucia! :grin:
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Night Power Grand Prix 2012 - Olsztyn
    W Sobotę 26 maja Olsztyn zamienił się w nocną stolicę streetracingu. Kilkadziesiąt aut z kilkusetkonnymi silnikami ścigało się na ulicy Lubelskiej w Olsztynie obok Makro. Na NIGHT POWER Grand Prix chyba nikt się nie nudził. ...
    UAZ Hunter
    Rosyjska terenowa legenda pojawiła się w 1972 roku i szybko zyskała uznanie służb mundurowych. Mówi się, że od tego czasu samochód ten uczestniczył w prawie każdym konflikcie zbrojnym. Obecnie w ofercie znajduje ...