Seicento 900

Seicento 900

06 Lip 2016, 17:35

Witam 2 tygodnie temu kupiłem seicento i po jakimś czasie tyka coś pod maską. Od razu zaznaczę że w temacie motoryzacji jestem kompletnie zielony :D wiem tylko że gdy go kupiłem nie było tego tykania pod maską . Wstawiam filmik może uda się wam coś wywąchać :roll:

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

marcino1322
Obserwowany

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 0.9
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Seicento 900

07 Lip 2016, 11:28

Jeśli to ma 900 pojemności, to pewnie silnik tyka, takie małe pierdzidła właśnie mają dźwięk jak tykanie.

A to, że jesteś absolutnie zielony, to fakt - jakiej rady spodziewasz się pisząc w temacie postu "Seicento 900" ..?
Anjin
Aktywny

Auto: Peugeot
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    Nowa Dacia Duster na wyższym poziomie Nowa Dacia Duster na wyższym poziomie
    W designie zewnętrznym Nowej Dacii Duster pojawiają się zmiany podkreślające jej terenowy charakter. Zmienia się również wnętrze, w którym zobaczymy nową deskę rozdzielczą, nowe tapicerki, nowy zespół ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rajd Nowej Zelandii, zespół SKODA MRF
      II edycja Tor Poznań Track Day 2012 : 11
      Nocne wyścigi na Piłsudskiego w Olsztynie, 4
      Suzuki Vitara, stromy wjazd pod górę