Seicento czy Corsa B ? Nie wiem co wybrać .

Re: Seicento czy Corsa B ? Nie wiem co wybrać .

28 Cze 2016, 12:24

Nie wiem na czym sprawa stanęła ale z doświadczenia powiem że jak SC to tylko 1,1 - wersja 900 jest kiepska, jedzie bardzo, bardzo słabo..a dzisiaj te różnice w cenach i utrzymaniu są żadne.
Najlepiej było by od pierwszego właściciela albo drugiego ale kogoś normalnego a nie dowoziciela pizzy czy handlarza.
W rodzinie było 1,1 i jeździło się fajnie, może na autostradzie niemieckiej odstawał trochę od reszty dynamiką ale 900 przy nim to jak fiat 126p albo gorzej :ok:
Spalanie małe, części, tanie, tylko że taki segment że ciasny i raczej bardziej pod miasto niż trasę.
Lovato34
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wlkp
Prawo jazdy od: 18 08 2002
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: VW Golf 4
Silnik: 1,8T
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co może zamarznąć w naszym samochodzie? Co może zamarznąć w naszym samochodzie?
    Co w samochodzie jest szczególnie wrażliwe na niską temperaturę? Jak sobie poradzić z typowo zimowymi problemami? Poniżej prezentuję kilka odpowiedzi które mogą okazać się przydatne wielu kierowcom. Głównym ...
    System otwierania samochodu aplikacją na telefon System otwierania samochodu aplikacją na telefon
    Toyota, największy producent samochodów na świecie, jest zainteresowana inwestowaniem w nowe formy korzystania z samochodów, takie jak car-sharing. Z myślą o usprawnieniu takich usług opracowała nowy system ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili