Sensowne komisy - Lublin i okolice

Sensowne komisy - Lublin i okolice

09 Mar 2009, 19:10

Hejka, może ktoś jakieś polecić, rozglądam się za autem powoli, ale skądś bez żadnych pozytywnych opinii to aż strach (oprócz tego oczywiście patrzę i na inne ogłoszenia)
Lukxxx
Początkujący

Miejscowość: Lublin

Re: Sensowne komisy - Lublin i okolice

26 Mar 2009, 12:51

Ja polecam ten z ul. Zemborzyckiej na przeciw szkoly (LO).
Omijaj szerokim łukiem ten duzy komis z ul. Stolarkiej - boczna Zamojskiej, handlarz wrecz wpajal mi ze ford to cud techniki i zebym koniecznie kupil od nich wlasnie forda mondeo mk2 1,8b+g bo diesel to gowno jak on to stwierdzil :D
pozdrawiam i zycze udanego zakupu :)
JimiEx
Początkujący

Miejscowość: Lublin

Re: Sensowne komisy - Lublin i okolice

21 Mar 2016, 16:06

Mój mąż ostatnio oddał nasze auto do reperacji do serwisu samochodowego, który mieści się przy ulicy Energetyków. Auto sprawne a usługa naprawdę wysokiej jakości. Uważam, że warto!
lucas33
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 03 1988
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: leon
Silnik: 2.0 benzyna
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006