Serwis ASO Mercedes-benz

Serwis ASO Mercedes-benz

17 Gru 2011, 19:15

Słuchajcie serwisuje swoje auta w Mercedesie w Jeleniej Górze i ostatnio pojechałem Sprinterem na wymiane oleju + filtr + filtr powietrza i wszystko pięknie ładnie poza czekaniem w poczekalni dwie godziny nie wiem co oni tam tyle robili niby auto po wymianie jeszcze dali na diagnostyke do darmowego sprawdzenia :) ale jak dostałem fakturę to się zagotowałem otóż napisali że wymiana oleju z filtrem trwała 40 min no ok ale wymiana filtra powietrza która zajmuje góra 10 min napisali że trwała 50 min no to sobie pomyślałem że chyba z dostawą części z drugiego końca miasta i zażądali za to 84 zł masakra normalnie w tych serwisach nie wiedzą ile już mówić za drobne naprawy masakra do kwadratu normalnie :)
<ZABRZAN>
Ciało rzucone na łoże traci na oporze :)
zabrzan13
Aktywny

Miejscowość: Jelenia Góra
Prawo jazdy od: 11 02 2007
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Szukam nowego

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata
    Z najnowszego raportu Roland Berger o mobilności wynika, że problemy z ruchem w 30 największych miastach świata generują koszty rzędu 266 miliardów USD. Założona w 1967 r. firma Roland Berger Strategy Consultants należy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód