Serwis ASO Mercedes-benz

Serwis ASO Mercedes-benz

17 Gru 2011, 20:15

Słuchajcie serwisuje swoje auta w Mercedesie w Jeleniej Górze i ostatnio pojechałem Sprinterem na wymiane oleju + filtr + filtr powietrza i wszystko pięknie ładnie poza czekaniem w poczekalni dwie godziny nie wiem co oni tam tyle robili niby auto po wymianie jeszcze dali na diagnostyke do darmowego sprawdzenia :) ale jak dostałem fakturę to się zagotowałem otóż napisali że wymiana oleju z filtrem trwała 40 min no ok ale wymiana filtra powietrza która zajmuje góra 10 min napisali że trwała 50 min no to sobie pomyślałem że chyba z dostawą części z drugiego końca miasta i zażądali za to 84 zł masakra normalnie w tych serwisach nie wiedzą ile już mówić za drobne naprawy masakra do kwadratu normalnie :)
<ZABRZAN>
Ciało rzucone na łoże traci na oporze :)
zabrzan13
Aktywny

Miejscowość: Jelenia Góra
Prawo jazdy od: 11 02 2007
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mercedes ML w163
Silnik: 2.7 CDI
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2003

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Arrinera Hussarya - fakty i mity Arrinera Hussarya - fakty i mity
    Pierwszy polski supersamochód, Arrinera Hussarya, dumnie nosi nazwę nawiązującą do bohaterskich momentów naszej historii. Jednocześnie budzi wiele kontrowersji i wzbudza rozpalone dyskusje na internetowych forach. ...
    Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe
    Kia zaprezentowała koncepcyjne coupe o nazwie GT4 Stinger na salonie w Detroit. Pod maską Kia GT4 Stinger znajduje się turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, generujący moc 315 KM. Napęd jest przenoszony ...

•  
    • Warto przeczytać
    • WST 1/4 MILI - Dajtki
      Off-road, Katowice, 25
      GT86 i Celica, tył
      Rozbity Renault Scenic