Serwis klimatyzacji(Climatronic) Łódź - możecie coś polecić?

Serwis klimatyzacji(Climatronic) Łódź - możecie coś polecić?

29 Gru 2013, 20:07

Witam :!:
Od kilku tygodni mam problem z Climatronic`iem. Gdy uruchomię silnik, włączę klimatyzację na dowolne ustawienie w trybie "AUTO", to spod maski, chyba ze sprężarki, dochodzi bardzo nieprzyjemny dźwięk, jakby zużyte łożysko albo coś w tym stylu.
Gdy przełączę na tryb "ECON", dźwięk natychmiast znika.
Czy możecie mi polecić serwis, który zajmie się naprawą porządnie "od A do Ż"? Wolę, żeby wzięli ode mnie 20zł czy 50zł więcej niż konkurencja, ale żeby wszystko było należycie wykonane :ok:
Nie chcę dłubać samemu, bo mam o tym zerowe pojęcie.

Pozdrawiam :!:
TDI.SUBARU
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego
    Producenci samochodów przewidują, że w ciągu najbliższych lat na rynku pojawią się zaawansowane systemy zautomatyzowanego prowadzenia o znacznie szerszym działaniu niż obecnie. Jednak nowe badania pokazują, że wielu ...
    Ciągniki balastowe z siłą uciągu lokomotywy! Ciągniki balastowe z siłą uciągu lokomotywy!
    Najważniejszym parametrem ciągnika balastowego jest siła uciągu. Jest ona uzależniona nie tylko od mocy silnika, ale także od tego, jak skutecznie jest przekazywana na osie ciągnika – te zaś muszą mieć zapewniony stały ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen XL1, przód
      Allegro Power 2008
      Nissan Note - przód
      Coroner Custom Cycles, 3