Serwis klimatyzacji(Climatronic) Łódź - możecie coś polecić?

Serwis klimatyzacji(Climatronic) Łódź - możecie coś polecić?

29 Gru 2013, 20:07

Witam :!:
Od kilku tygodni mam problem z Climatronic`iem. Gdy uruchomię silnik, włączę klimatyzację na dowolne ustawienie w trybie "AUTO", to spod maski, chyba ze sprężarki, dochodzi bardzo nieprzyjemny dźwięk, jakby zużyte łożysko albo coś w tym stylu.
Gdy przełączę na tryb "ECON", dźwięk natychmiast znika.
Czy możecie mi polecić serwis, który zajmie się naprawą porządnie "od A do Ż"? Wolę, żeby wzięli ode mnie 20zł czy 50zł więcej niż konkurencja, ale żeby wszystko było należycie wykonane :ok:
Nie chcę dłubać samemu, bo mam o tym zerowe pojęcie.

Pozdrawiam :!:
TDI.SUBARU
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...
    Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji
    W sierpniu 1990 roku linię montażową zakładu w Kvasinach opuściła ostatnia seryjna ŠKODA z silnikiem umieszczonym z tyłu. Był to egzemplarz modelu Rapid (Š747) – stanowiącego atrakcyjną odmianę coupe niezwykle ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006