Serwis motoryzacyjny i negatywna opinia na portalu

Serwis motoryzacyjny i negatywna opinia na portalu

02 Paź 2013, 13:13

Witam, mam pytanie bardziej w kwestii prawnej.

Zamiescilem negatywny komentarz na pewnym serwisie spolecznosciowym. Oczywiscie zgodny z prawda. Odpowiedz serwisu to wrecz grozba i nawolanie do natychmiastowego usuniecia.

Czy moglbym prosic o rade jak sie ustosunkowac do czegos takiego? Generalnie nie widze nic zlego w wyrazeniu wlasnej opini. Jako odpowiedz od profesjonalnego serwisu, wlasciciel szczuje mnie prawnikami, mega oplatami itp..
generalnie moge usunac komentarz, nie zalezy mi (chcialem tylko komus zaoszczedzic klopotow w przyszlosci przy wyborze warsztatu...) a tutaj takie oburzenie :)

dzieki za pomoc!

p.s. a niby wolnosc slowa.. :)
Ostatnio edytowany przez damyan90, 03 Paź 2013, 22:27, edytowano w sumie 1 raz
damyan90
Nowicjusz

Miejscowość: Jastrzębie Zdrój

Re: Serwis motoryzacyjny i negatywna opinia na portalu

03 Paź 2013, 21:56

Nie wiem jak tam między wami na prawde było, ale skoro nawarzyłeś sobie chłopcze piwa to pewnie go wypijesz.
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 124
Auto: Opel Vectra C 1.8

Re: Serwis motoryzacyjny i negatywna opinia na portalu

17 Paź 2013, 20:50

Jeśli masz rację i dowody na to nie daj się zastraszyć z naciągaczami trzeba walczyć.
piotr R
Aktywny

Miejscowość: WGM
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zadbaj o szyby i czyste światła Zadbaj o szyby i czyste światła
    Jazda samochodem z brudnymi szybami potrafi być bardzo niebezpieczna i znacznie ograniczać pole widzenia. Zwłaszcza zimą podczas opadów deszczu lub śniegu, gdy na drogach leży sól i błoto, które stale ...
    Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe! Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe!
    Tendencje wzrostowe w segmencie samochodów premium są mocno widoczne na rynku polskim od dobrych kilku lat. Sprzedaż rośnie systematycznie, dzięki czemu według danych pochodzących z raportu PZPM, w roku 2015 auta luksusowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006