Serwis samochodowy [Rzeszów] - jaki?

Serwis samochodowy [Rzeszów] - jaki?

06 Lut 2014, 09:29

Szukam jakiegoś godnego polecenia i zaufania serwisu samochodowego w Rzeszowie/okolicach. Może mi ktoś coś/kogoś polecić? Ewentualnie co sądzicie o tym Multitruck Sp. z o.o ? Znalazłem ich w sieci więc przydadzą się opinie innych nim powierzę im samochód :)
TurboMisiek
Obserwowany

Auto: Fiat Bravo

Re: Serwis samochodowy [Rzeszów] - jaki?

11 Lip 2016, 07:09

W Rzeszowie masz Euromaster LEWANDOWSCY na St.Wyspiańskiego, o ile dobrze pamiętam.
ZigiZyg
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 06 1968
Auto: Scania

Re: Serwis samochodowy [Rzeszów] - jaki?

25 Lis 2016, 13:59

Dużo tego w Rzeszowie, co kawałek coś jest. Jakiś rok temu otwarli się nowi na ul. Spółdzielczej, za Inter Carsem. Byłem tam w sumie przypadkiem i jestem zadowolony bo nie zdzierają, ceny mają w porządku no i widać, że są rzetelni, zależy im na kliencie. Fajne podejście, takie normalne. W sumie to można ich polecić.
mrufczak
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 05 2004
Auto: RÓŻNE
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa
    Mercedes-Benz zostawia konkurentów z tyłu, konsekwentnie odświeżając swoją paletę produktową i rozszerzając ofertę silników zgodnych z normą Euro VI. Pod koniec stycznia uczestniczyliśmy w premierze Arocsa – ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód