Serwis samochodowy [Rzeszów] - jaki?

Serwis samochodowy [Rzeszów] - jaki?

06 Lut 2014, 09:29

Szukam jakiegoś godnego polecenia i zaufania serwisu samochodowego w Rzeszowie/okolicach. Może mi ktoś coś/kogoś polecić? Ewentualnie co sądzicie o tym Multitruck Sp. z o.o ? Znalazłem ich w sieci więc przydadzą się opinie innych nim powierzę im samochód :)
TurboMisiek
Obserwowany

Auto: Fiat Bravo

Re: Serwis samochodowy [Rzeszów] - jaki?

11 Lip 2016, 07:09

W Rzeszowie masz Euromaster LEWANDOWSCY na St.Wyspiańskiego, o ile dobrze pamiętam.
ZigiZyg
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 06 1968
Auto: Scania

Re: Serwis samochodowy [Rzeszów] - jaki?

25 Lis 2016, 13:59

Dużo tego w Rzeszowie, co kawałek coś jest. Jakiś rok temu otwarli się nowi na ul. Spółdzielczej, za Inter Carsem. Byłem tam w sumie przypadkiem i jestem zadowolony bo nie zdzierają, ceny mają w porządku no i widać, że są rzetelni, zależy im na kliencie. Fajne podejście, takie normalne. W sumie to można ich polecić.
mrufczak
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 05 2004
Auto: RÓŻNE
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.
    Czy na pewno stać Cię na diesla? Czy na pewno stać Cię na diesla?
    Myślisz, że spalanie to jedyne koszta eksploatacji? A co z osprzętem silnika, wyeksploatowaniem samochodu i eksploatacją miejską. Diesel nagrzewa się po 10-15km w mieście. Wtedy ropniak pali 2x więcej jak nie więcej, W dodatku ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili