Serwis Skodex Krotoski-Cichy

Serwis Skodex Krotoski-Cichy

27 Cze 2013, 13:55

Nie polecam.
Ostatnio robiłem przegląd. Wymiana oleju filtrów i takie tam, słowem standard. W trakcie przeglądu zauważyli, że opona zapasowa jest dziurawa (nota bene nigdy nie używana!), więc uszczelnili. Pieniędzy wzięli nie mało bo 48 pln. Za te pieniądze można uszczelnić dwie opony u "normalnego" wulkanizatora. Okazało się po powrocie do domu, że opona nadal dziurawa. Syczy i pieni się, jak wściekły pies. Więc zadzwoniłem i wysłałem maila, iż usługa nie została wykonana prawidłowo i że oczekuję usunięcia usterki oraz jakiejś formy rekompensaty (chciałem dać im pole do popisu). Odpisał mi Kierownik Serwisu, że zaprasza mnie w dogodnym dla mnie terminie, celem weryfikacji jakości usługi. Napisałem kiedy przyjadę i pojechałem. Dodam że mam w obie strony 120 km. Naprawili, lecz aby pomyśleć o jakim zadość uczynieniu to już dla nich za dużo. Człowiek dyma dodatkowe 120 km, traci czas i pieniądze, a oni maj to w d....
Nie polecam.
kokosz
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 04 1995
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: VW
Silnik: 1,6
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2011

Re: Serwis Skodex Krotoski-Cichy

27 Cze 2013, 17:39

No to żeś faktycznie trafił. Może mieli zły dzień?
Ravnar
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 05 2004
Auto: Puegeot 206
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...
    Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.

•  
    • Warto przeczytać
    • Jeep Wrangler, klolor wojskowy
      Opel Insignia Sports Tourer Steinmetz
      SEAT Leon SC FR, bok
      Ferrari 458 Italia, tył