Silnik nie chce odpalić - 1.2 Opel Corsa

Silnik nie chce odpalić - 1.2 Opel Corsa

15 Sie 2016, 15:37

Opel Corsa 1.2 rok prod.1999 benzyna nie chce odpalić silnik.Kręci ale nie chce odpalić silnik.Sprawdzałem iskra na świecach jest,paliwo też chyba dochodzi bo jak wykręciałem świece to były troche mokre od benzyny.Nie wiem dlaczego nie chce odpalić.Jeśli ktoś wie co się popsuło to proszę napisać.Dodam swój adres email nowackirafal(malpa)o2.pl
NowackiRafał
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 08 2008
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Opel Corsa
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: silnik nie chce odpalić

15 Sie 2016, 21:10

Sprawdź czy się kręcą wałki rozrządu.
andrzej_124
Stały forumowicz

Re: silnik nie chce odpalić

16 Sie 2016, 21:15

Witamy. Jeśli ciśnienie paliwa jest prawidłowe a iskra na wszystkich świecach to warto skontrolować ustawienie rozrządu. Pomocna może okazać się także diagnostyka komputerowa.
AutoConrad
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Auto: różne marki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla
    Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai. Potem przyszedł czas na wodorowe autobusy i wózki widłowe, ...
    Opel ADAM IntelliLink - teraz z funkcją Siri Eyes Free Opel ADAM IntelliLink - teraz z funkcją Siri Eyes Free
    ADAM to najbardziej zindywidualizowany i "kontaktowy" samochód miejski Opla w segmencie A. System informacyjno-rozrywkowy IntelliLink jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami pracującymi w systemie operacyjnym Android ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor Show
      Summer Cars Party 2010
      Jaguar XF 2.0d, przód
      Mitsubishi eK Wagon