"Silnik"-Swieci się w Rover 618Si

"Silnik"-Swieci się w Rover 618Si

17 Lut 2012, 14:56

Witam. Od kad kupiłem roverka (ok. 2lata) Swieci mi się pomarańczowa kontrolka silnika cos jak CHACK ENGINE. Byłem u znajomego na podłączeniu pod kompa ale nie ma do tej wersji programu diagnostycznego. Do wszystkich roverków ma a do tego nie bo mówi że to pewnie składak :)))))
Silnik to Honda Accord f18a3 i w takich wersjach wychodziły te auta- Rover 618Si. Na które zworki w gnieżdzie diagnostycznym musze zmostkować aby kontrolka zaczęła migać i wskazała kod błędu?
Dodam jeszcze iż wydaje mi się że może to być błąd z sondą lambda gdyż po zapaleniu silnika kontrolka zapala się po ok 1min i nie gaśnie. Jeżdzę na LPG (zwykła instalacja) i pali mi 12-13litrów LPG :((( a coraz droższy. Z góry dziękuje.
BANAN23
Początkujący

Miejscowość: Jabłonna Lacka

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Micra N-Tec - nowa stylizacja nadwozia i wnętrza Nissan Micra N-Tec - nowa stylizacja nadwozia i wnętrza
    Nissan wprowadził właśnie do sprzedaży nową, specjalną odmianę miejskiego modelu Micra. Wersja N-Tec wyróżnia się nową stylizacją nadwozia i wnętrza, a także zmodernizowanymi rozwiązaniami technicznymi. Jest też bardzo ...
    Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili