"Silnik"-Swieci się w Rover 618Si

"Silnik"-Swieci się w Rover 618Si

17 Lut 2012, 14:56

Witam. Od kad kupiłem roverka (ok. 2lata) Swieci mi się pomarańczowa kontrolka silnika cos jak CHACK ENGINE. Byłem u znajomego na podłączeniu pod kompa ale nie ma do tej wersji programu diagnostycznego. Do wszystkich roverków ma a do tego nie bo mówi że to pewnie składak :)))))
Silnik to Honda Accord f18a3 i w takich wersjach wychodziły te auta- Rover 618Si. Na które zworki w gnieżdzie diagnostycznym musze zmostkować aby kontrolka zaczęła migać i wskazała kod błędu?
Dodam jeszcze iż wydaje mi się że może to być błąd z sondą lambda gdyż po zapaleniu silnika kontrolka zapala się po ok 1min i nie gaśnie. Jeżdzę na LPG (zwykła instalacja) i pali mi 12-13litrów LPG :((( a coraz droższy. Z góry dziękuje.
BANAN23
Początkujący

Miejscowość: Jabłonna Lacka

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006