ŠKODA AUTOLAB - wygraj bilety

ŠKODA AUTOLAB - wygraj bilety

12 Paź 2012, 10:55

Adam Małysz wyzywa wszystkich internautów na pojedynek w motoryzacyjnych konkurencjach. Ten, kto pokona Mistrza, otrzyma dwa zaproszenia do Innowacyjnego Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA AUTOLAB w Warszawie.

Image

Uruchomiona przez ŠKODA Polska gra, dostępna na oficjalnym profilu marki na Facebooku oraz na kanale ŠKODA AUTO Polska na YouTube, zabiera internautów na wirtualny spacer po ŠKODA AUTOLAB, w którym znaleźć można wiele atrakcji poszerzających motoryzacyjną wiedzę każdego kierowcy.

Przewodnikiem internauty po wszystkich pięciu strefach Centrum jest kierowca rajdowy Adam Małysz.

Image

Mistrz przygotował dla każdego uczestnika niespodziankę – darmowe zaproszenia do ŠKODA AUTOLAB, które gości do 9 grudnia w podwarszawskich Markach. Aby je zdobyć, wystarczy pokonać go w trzech motoryzacyjnych grach nawiązujących do obecnych w Centrum eksponatów - porównać zawieszenia, spróbować sił w ekojeździe oraz symulatorze dachowania.

POLECAMY Adam Małysz w SKODA AUTOLAB

Na każdego śmiałka Mistrz czeka na stronie

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

. Gra umieszczona jest wewnątrz tzw. gadżetu YouTube w całości zaprojektowanego i wykonanego przez twórców aplikacji. Dzięki temu użytkownik ma możliwość unikalnej rozrywki edukacyjnej na najbardziej rozpoznawalnej platformie video na świecie.

źródło: Skoda
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 1992
Zdjęcia: 7369
Rejestracja: 18 Cze 2012, 13:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Gadżety motoryzacyjne dla aktywnych użytkowników! Gadżety motoryzacyjne dla aktywnych użytkowników!
  Rozpoczął się właśnie konkurs na aktywnych użytkowników. Każdy kto odwiedza nasze forum regularnie i wypowiada się na nim pisząc tematy, posty, komentarze pod zdjęciami, czy też zamieszcza same zdjęcia może wziąć w ...
  Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
  Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti