Skoda fabia 1,4 mpi

13 Gru 2013, 15:32

Witam mam pytanie . Chodzi o to że dziś z rana miałem przykra niespodzianka odnośnie mojej skody . Rano gdy był leciutki mróz auto niechciało zapalić krecił rozrusznik pompke zdaje mi sie że też było słychać paliwowa ale niechciałą odpalić kręciłem kręciłem i nic zero odzewu tylko rozrusznik działał aku mam nowiutkie wiec dobrze kręci .Przyjechałem z pracy oczywiscie pojechałem innym autem ale jak przyjechałem zapalił bez problemu . Wczesniej nigdy nie miałem takich problemów nawet przy większym mrozie , Czy miał ktoś też tak albo czy wie czym może to być spowodowane ????

Skoda fabia 1,4 mpi +lpg
endy2
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Skoda fabia
Silnik: 1.4 mpi
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • 09 Sty 2014, 15:20

    Może alternator padł,m,to jest prawdopodobne, Coś ostatnio wymieniałeś w samochodzie? Najlepiej byłoby wezwać mechanika zeby posłuchał jak to na miejscu wygląda i poradzić się go.
    Oveo
    Początkujący
     
    Posty: 111
    Auto: LEXUS
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
      Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
      Lamborghini Centenario - trzy końcówki wydechu
      Centenario to niezwykle rzadkie auto - powstało jedynie w liczbie 40 egzemplarzy, w tym 20 w wersji coupé i tyle samo w odmianie roadster. A powód do stworzenia takiego samochodu był nie byle jaki - włoska marka ...