Skoda Felicia 1.6 - po długiej przerwie nie odpala.

Skoda Felicia 1.6 - po długiej przerwie nie odpala.

16 Gru 2010, 00:15

Problem jest taki, że przez nieco ponad tydzień nie jeździłem, samochód stał na mrozie i akumulator się rozładował. Po paru dniach włożyłem naładowany i na początku chciałem tylko wypryskać letni płyn - po tym w okolicach bezpieczników zaczęło dość szybko "tykać", ale silnik odpalił prawie normalnie, z tym, że po około 0,5-1 minuty zgasł, za drugim razem to samo (nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy nie, ale gasł za każdym razem, gdy trzasnąłem drzwiami). Po drugim zgaśnięciu tykanie ustało, a silnik przestał odpalać. Rozrusznik kręci, pompę chyba też słychać (nie jestem pewien), z rury czuć lekko spalinami. Co może być nie tak? Silnik benzynowy 1.6, 1997.
_Mithrandir
Nowicjusz

Miejscowość: Pomorze

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

ALPINE A450 ALPINE A450
    Będąca bezpośrednim następcą modeli Alpine z okresu "niebieskiego", Alpine A450 nie musi już walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej wyścigu 24H Le Mans. Jej nazwa jest nawiązaniem do dorobku modeli A441, A442 ...
    Bezpieczne auta służbowe Bezpieczne auta służbowe
    Światowa Organizacja Zdrowia WHO szacuje, że około 30% wypadków drogowych na świecie powiązanych jest z pracą. Dodatkowo Bank Światowy, przygotowując rekomendacje dla poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2010
      Co to za cześć? Pomóżcie szybko!
      Old Jaguar
      Autosacrum 2009