Skoda Felicia - czy warto?

Skoda Felicia - czy warto?

25 Maj 2008, 21:12

Witam. Mam na autko ok6 tysiecy i chcialem cos w miare mlodego(jak nba ta cene) i dobrego. Oczywiste jest rowniez to, ze powinno malo palic:) Wiec zastanawiam sie nad Skoda Felicia ok 1997-1998 rok. Interesuje mnie silnik 1,3 68KM. Czy zna ktos te auto? Prosze o pomoc:)
cichinho
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Straszewo

Re: Skoda Felicia - czy warto?

28 Maj 2008, 13:47

JA mam ma takie auto, i szczerze nie polecam! Po pierwsze. Części nie są zbytnio żywotne i będziesz musiał się liczyć z bardzo częstymi wizytami u mechanika. Jeżeli chodzi o blachy to tu jest tragedia. Ja mam 6 letnie auto w którym korozja zaczęła już robić swoje...taka 10 letnia skoda, jeżeli nie ma śladów korozji to znaczy ,że coś przy blachach było kombinowane i to pewnie dosyć obficie. Teraz silnik, no niby 1.3, to powinien być oszczędny...hmm guzik prawda;/ spalanie jest ogromne, w mieście koło 10L i to i tak jest całkiem spoko wynik...trasa, poniżej 8 nie zejdziesz! W moim strzałka wskazująca paliwo porusza się szybciej niż prędkościomierz....porażka. Więc, ogólnie rzecz biorąc jeżeli nie zwracasz uwagi na rozpadające sie blachy i męczące odgłosy dobiegające spod podwozia (które w pewnym momencie będziesz chciał zlikwidować, musisz sie liczyć z kolejnymi wydatkami :( ) to bierz ale jak coś to tylko z LPG.

Ogólnie odradzam. :wink:
Ostatnio edytowany przez Journeyman, 28 Maj 2008, 13:50, edytowano w sumie 1 raz
Think. Feel. Drive.
Journeyman
Nowicjusz

28 Maj 2008, 13:48

sam swojego sie pozbyc nie moge... ;/;/;/
Think. Feel. Drive.
Journeyman
Nowicjusz

28 Maj 2008, 21:04

właśnie są problemy ze sprzedażą skody
automaniak100
Początkujący

Miejscowość: Kościerzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...
    Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Caddy BiFuel, przekrój
      Bolid Renault bolidu R.S.17, bok
      Autosacrum 2006
      Nissan 200SX, drift