Skoda Felicja 1,3`97

Skoda Felicja 1,3`97

28 Paź 2010, 10:56

Witam.

Mam taki problem z moją felą 1,3 lpg plus benzynka rocznik 97'.

Jak było ciepło na polu to wszystko było cacy. Ale jak zrobiło się troszkę zimniej to dzieje się coś dziwnego. Mianowicie nie ważne czy odpalę go na benzycne czy gazie oraz czy wczesniej gasiłem go na gazie czy benzynie zaraz po odpaleniu silnik bardzo nie równo pracuje- tak jakby miał za małe obroty, autko "drga" bardzo mocno. Dzieje się tak tylko chwilkę aż go mocniej nie przegazuję.

Świece, kabelki oleje mam nowe. Silniczek krokowy sprawny.
Nie mam pojęcia od czego to może być.
Może ktoś też miał taką przypadłość?
Ostatnio edytowany przez michal_z_bulowi, 31 Paź 2010, 11:03, edytowano w sumie 1 raz
michal_z_bulowi
Nowicjusz

Miejscowość: Bulowice

Re: Nie równo pracuje silnik po zapłonie

28 Paź 2010, 13:09

Sprawdz czujnik temperatury
Leopard
Początkujący

Miejscowość: zachodniopomorskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym
    Całkowita droga hamowania wraz z czasem reakcji przy prędkości 60 km/h wynosi ok. 50 m. W trudnych warunkach pogodowych, przy oblodzeniu nawierzchni lub opadach śniegu może wydłużyć się kilkakrotnie. Uderzenie w pieszego ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mitsubishi i-MiEV współpracuje z Uniwersytetem Południowej Kalifornii
      Toyota Avalon
      Car audio, video 2007
      Porsche 911 Carrera S - 400 KM, 440 NM, 3