Skoda Octavia 1.9 TDI Kombi - przymiarki

Skoda Octavia 1.9 TDI Kombi - przymiarki

03 Paź 2015, 16:22

Witam serdecznie,

po długim poszukiwaniu podjąłem decyzję o zakupie Skody Octavii kombi w dieslu 1.9.

Interesują mnie roczniki w okolicach 2002-2005. Jakich przebiegów powinienem się spodziewać? Póki co założyłem jakieś 25 tys/rok, czyli powiedzmy min ok. 250 tys - zgadza się? Na co zwrócić uwagę przy oględzinach tego auta i w co powinienem zainwestować na początek? Czy warto brać wersję 110 KM czy 101 wystarczy do uciągnięcia?

Głównie będę używał samochodu do jazdy w trasy, kilkaset do kilku tys kilometrów + okazjonalnie jazda po mieście. Przebiegi roczne szacuje na ok. 10-15 tys.

Jeszcze na koniec podaje dwie przykładowe oferty:

[link wygasł]

[link wygasł]

Czy to jest sensowna cena za auto w takim stanie?

Z góry dziękuję za pomoc.
oscarson
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Skoda Octavia 1.9 TDI Kombi - przymiarki

03 Paź 2015, 20:47

110km jest ok,byliśmy taką Octavią w sierpniu nad morzem i w 4osoby z bagażami dało rade a nawet w razie potrzeby silnik jest podany na wszelakie modyfikacje.
Pierwsza Octavia ładna,przebieg może być autentyczny tylko według mnie cena trochę niska.
Druga też ok i cena już wmiare normalna.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006