SKODA OCTAVIA 1 VS SKODA OCTAVIA 2

SKODA OCTAVIA 1 VS SKODA OCTAVIA 2

17 Kwi 2010, 11:33

Witam. Chcę kupić Skodę Octavię 1,9tdi (101, 105 KM). Znalazłem taką z 2006 roku ale 1-ą wersję. Sęk w tym, że wielu odradza mi tę wersję, nie podając konkretnych przykładów - poprostu kręcą głową i sugerują 2-ą wersję. Co jest z nimi nie tak? Czy to tylko kwestia wyglądu, kilku nowszych gadżetów? Z tego, co słyszałem lepiej kupić starszą wersję (jakiegokolwiek samchodu, modelu) niż pierwsze, nowe wersje, które nie są jeszcze do końca dopracowane - niejako testowe.
7
Nowicjusz

Miejscowość: PRUSZKÓW

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Niebezpieczny wschód słońca Niebezpieczny wschód słońca
    Nisko położone słońce w okresie jesiennym może oślepiać kierowców i powodować niebezpieczne sytuacje na drodze. Szczególnie niebezpieczne jest pierwsze 15-45 minut po wschodzie słońca. Ryzyko oślepienia wzrasta ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006