Skoda Octavia 2, Klimatyzacja, Śląsk.

Skoda Octavia 2, Klimatyzacja, Śląsk.

21 Sty 2010, 12:37

Witam serdecznie,

na wstępie zaznacze, ze uzywałem opcji szukaj ale mi nie pomogła. Szef swojego czasu obił swoją Octavie 2 z 2007 roku. Chciałby zamontowac nową klimę. Jakie miejsce mozecie polecić na śląsku zeby było dobrze zrobione i w przystepnej cenie? Najpierw jednak jakość, a później będziemy porownywać cenowo. Dostałem namiary na: Kokar

Koszt 5000 zł i gwarancja 2 lata na cześci i montaż.

Czytalem gdzieś na forum, że w Piotrkowie jest super serwis, biorą zimą 3700 zł ale niestety troche za daleko.

pozdrawiam,

Tymczasowy uzytkownik ;)
Ostatnio edytowany przez tymczasowy, 22 Sty 2010, 01:01, edytowano w sumie 1 raz
tymczasowy
Nowicjusz

Miejscowość: chorzów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Nowa Mazda CX-3 Nowa Mazda CX-3
    Nowy kompaktowy SUV - Mazda CX-3 – debiutuje podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles. CX-3 jest piątym modelem z nowej generacji samochodów Mazdy wyposażonych w technologię SKYACTIV i zaprojektowanych w myśl filozofii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód