Skoda Octavia 2, Klimatyzacja, Śląsk.

Skoda Octavia 2, Klimatyzacja, Śląsk.

21 Sty 2010, 13:37

Witam serdecznie,

na wstępie zaznacze, ze uzywałem opcji szukaj ale mi nie pomogła. Szef swojego czasu obił swoją Octavie 2 z 2007 roku. Chciałby zamontowac nową klimę. Jakie miejsce mozecie polecić na śląsku zeby było dobrze zrobione i w przystepnej cenie? Najpierw jednak jakość, a później będziemy porownywać cenowo. Dostałem namiary na: Kokar

Koszt 5000 zł i gwarancja 2 lata na cześci i montaż.

Czytalem gdzieś na forum, że w Piotrkowie jest super serwis, biorą zimą 3700 zł ale niestety troche za daleko.

pozdrawiam,

Tymczasowy uzytkownik ;)
Ostatnio edytowany przez tymczasowy, 22 Sty 2010, 02:01, edytowano w sumie 1 raz
tymczasowy
Nowicjusz

Miejscowość: chorzów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Już osiem wersji MINI dostępnych z napędem na cztery koła Już osiem wersji MINI dostępnych z napędem na cztery koła
    Wraz z trafiającym do sprzedaży w marcu nowym modelem MINI Paceman, oferta wersji MINI z napędem na cztery koła powiększy się do ośmiu, łącznie z dwiema wersjami John Cooper Works. Auta MINI od zawsze oferowały kierowcy niezrównaną ...
    Nowa Dacia Duster na wyższym poziomie Nowa Dacia Duster na wyższym poziomie
    W designie zewnętrznym Nowej Dacii Duster pojawiają się zmiany podkreślające jej terenowy charakter. Zmienia się również wnętrze, w którym zobaczymy nową deskę rozdzielczą, nowe tapicerki, nowy zespół ...

•  
    • Warto przeczytać
    • ...
      ALT
      Xsara VTS
      Autosacrum 2006