Skoda Octavia I Classic 1.6 - Wymiana gumy wieszaka tłumika końcowego

06 Cze 2016, 18:27

Skoda Octavia I Classic 1.6 - Wymiana gumy wieszaka tłumika końcowego

Cześć,

Czy moglibyście poradzić mi w kwestii wymiany gumy wieszaka tłumika końcowego w Skodzie Octavii Classic I 1.6 75?

Dokładnie chciałbym się dowiedzieć czy aby wymienić tę gumę mogę kupić dokładnie tylko część gumową i zamontować ją do części, którą montuje się do nadwozia czy muszę kupić gumę wraz z elementem metalowym?

Może prościej - czy można bez problemu zdjąć starą gumę i założyć nową?

Załączam zdjęcie do tematu

Będę bardzo wdzięczny za pomoc w tym temacie.

Pozdrawiam!
Dusty6
Nowicjusz
 
Posty: 12
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 11 02 2002
Auto: SKODA OCTAVIA
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

17 Cze 2016, 13:58

Dusty6 napisał(a):Może prościej - czy można bez problemu zdjąć starą gumę i założyć nową?
Chyba nie kupisz samej gumy bo jest ona dostępna w komplecie z tym elementem mocującym przykręcanym na dwie śruby do podwozia samochodu. Ceny kompletnego wieszaka zaczynają się od 25zł więc nie ma sensu kombinować :)
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Dlaczego zwolennicy hybryd wybierają Toyotę C-HR?
    Toyota C-HR Hybrid szturmem zdobyła rynek hybryd w Polsce i jest liderem aut z takim napędem. Sprawdzamy, co czyni ten samochód aż tak popularnym. Odważny crossover Pierwszą zapowiedź kompaktowego crossovera Toyoty ...
    Jak sprawdzić / obliczyć szerokość felgi? - instrukcja
    Większość felg myślę, że jakieś 90% będzie miało specjalne oznaczenia co do rozmiaru i wystarczy tylko je odczytać. Jednak zdarzają się też takie które ich nie posiadają i wtedy pozostanie nam obliczyć szerokość felgi ...