Skoda Octavia za 8,5 tys? Prośba o ocenę

Re: Skoda Octavia za 8,5 tys? Prośba o ocenę

17 Wrz 2012, 11:31

Ta Thalia jedna z tańszych na allegro,wogóle w tym komisie mają tanie auta i co zauważyłem wypicowane na handel że aż miło.

No fakt Leganza jest troche drogia w utrzymaniu jeśli chodzi o OC i spalanie.

A może taka 206 [link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

17 Wrz 2012, 12:03

O 206 tez myślałem, silnik idealny (mały i diesel), akurat ten egzemplarz jest sprowadzony i do opłat, więc dochodzi pewnie recykling + wszystkie tłumaczenia, rejestracje...

Powiem tak: najbardziej mnie kuszą te Renault z Bytomia, obydwa są w naprawie teraz więc może będą dobrze zrobione. Gdyby wizualnie było OK podjadę do Stacji Kontroli Pojazdów zrobić przegląd "przedzakupowy" (u mnie w mieście 75 zł), zobaczymy co z tego będzie :)

W Renault Megane homologacja na butlę jest do 2013, więc niezbyt długo. Z tego, co wiem, to zazwyczaj butle są na 10 lat, więc instalacja od co najmniej 2004 roku tam siedzi.
A Clio... hm właśnie znalazłem: [link wygasł] ogłoszenie to samo, ale cena taka różna?

Ale szukam dalej oczywiście ;)
voytek77
Początkujący

Miejscowość: Śląsk

17 Wrz 2012, 14:06

Poprzyglądaj się samochodzikom pt. Citroen Xsara Picasso - zajefajny Vanik - a strasznie spadły na cenach... :twisted:
Pozdrawiam i życzę małego spalania.
furio
Początkujący

Prawo jazdy od: 11 10 1987
Auto: Touareg
Silnik: V10
Paliwo: Diesel
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002

17 Wrz 2012, 14:29

Znajomy miał, rzeczywiście wygodne, ale już nie tak ekonomiczne, jak sobie to wymarzyłem ;) tzn. w dieslu silniki 2.0 - spalą pewnie z 7 l, do tego kosmiczny koszt OC (21 lat, prawo jazdy od ponad 2 lat) to jednak nie dla mnie :)
voytek77
Początkujący

18 Wrz 2012, 19:32

No więc tak.
Byłem dziś oglądać Hyundai'a Atosa, rocznik 2000, przejechane 50 tys km (!!) - przebieg pewny. Bogate jak na takie auto wyposażenie - wspomaganie, klimatyzacja, el. szyby... Wszystko robione na bieżąco, samochód garażowany no i w 100% pewny.

Sprzedaje dobry kolega 'prawie teścia', który 12 lat temu kupował z nim auto w salonie.

Chyba się zdecyduję, tym bardziej, że pali w mieście ok. 5,5 litra.

Auto już wystawione na Allegro: [link wygasł]
voytek77
Początkujący

18 Wrz 2012, 21:14

Jeśli Ci sie podoba to ja bym brał,wkońcu prawie pewne auto.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota "i-ROAD"
    Wiele mówi się dziś o nowych koncepcjach organizacji transportu miejskiego, inteligentnych miastach, oraz innowacjach mających zrewolucjonizować komunikację w dużych aglomeracjach. Konkretne przykłady takich zmian ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili