Skoda Octawia 1.9 TDI - warto kupić?

Skoda Octawia 1.9 TDI - warto kupić?

01 Mar 2009, 12:15

Czy warto kupić skode oktawie 1.9 tdi 2004 :)I czy jest dobrym samochodem i czy nie ma z nią żadnych problemów??
Jerzy Roziewski
waliza32
Nowicjusz

Miejscowość: Suwałki

Re: Skoda Octawia 1.9 TDI - warto kupić?

01 Mar 2009, 13:30

jeździłem troche octavia ale w silniku 1.8 benz, natomiast znajomy z pracy ma 1.9 TD. Ja sobie chwaliłem skode ze względu na praktycznie zerową awaryjność w trakcie mojego użytkowania tego auta, kolega zresztą również ma już ją rok i nic poważnego w niej nie robił. Za minus uważam mało wygodne dość małe wnętrze i ta prostota skody, w środku jest mizernie biednie nawet pomimo całej tej elektryki itd. Komfort jazdy ok, ale przy dłuższych trasach jazda tym autem meczy i trzeba co pare set km rozprostowywac kosci. No i wsumie tyle co moge powiedziec, generalnie auto ok, tylko ta stylistyka wnetrza.... co prawda nasze auta byly z lat 98-99', w octavii II juz wiele sie zmienilo.
szybki708
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo
    Aby bezpiecznie prowadzić samochód, musimy mieć dobrą widoczność. Pomagają w tym na przykład reflektory ksenonowe, które oświetlają drogę o wiele lepiej niż lampy wyposażone w żarówki halogenowe. Aby ...
    Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR
    Crossover Toyoty oparty na C-HR Concept to najnowszy produkt japońskiego koncernu. Auto trafi na rynek w połowie tego roku, jednak jego historia sięga 15 lat wstecz, kiedy zadebiutował koncept R-SC. Wciąż nie wiemy, jak będzie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006