Skoda Octawia 1.9 TDI - warto kupić?

Skoda Octawia 1.9 TDI - warto kupić?

01 Mar 2009, 13:15

Czy warto kupić skode oktawie 1.9 tdi 2004 :)I czy jest dobrym samochodem i czy nie ma z nią żadnych problemów??
Jerzy Roziewski
waliza32
Nowicjusz

Miejscowość: Suwałki

Re: Skoda Octawia 1.9 TDI - warto kupić?

01 Mar 2009, 14:30

jeździłem troche octavia ale w silniku 1.8 benz, natomiast znajomy z pracy ma 1.9 TD. Ja sobie chwaliłem skode ze względu na praktycznie zerową awaryjność w trakcie mojego użytkowania tego auta, kolega zresztą również ma już ją rok i nic poważnego w niej nie robił. Za minus uważam mało wygodne dość małe wnętrze i ta prostota skody, w środku jest mizernie biednie nawet pomimo całej tej elektryki itd. Komfort jazdy ok, ale przy dłuższych trasach jazda tym autem meczy i trzeba co pare set km rozprostowywac kosci. No i wsumie tyle co moge powiedziec, generalnie auto ok, tylko ta stylistyka wnetrza.... co prawda nasze auta byly z lat 98-99', w octavii II juz wiele sie zmienilo.
szybki708
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stacja tankowania wodoru w Belgii Stacja tankowania wodoru w Belgii
    Belgia dołączyła do stale rozrastającej się europejskiej sieci stacji tankowania wodoru. Pierwsza publiczna stacja została uruchomiona na terenie Toyota Motor Europe w Zaventem pod Brukselą. To wydarzenie otwiera Toyocie ...
    10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty 10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty
    Toyota wprowadza specjalny program serwisowy, pozwalający przedłużyć ochronę gwarancyjną dla nowych i dotychczasowych posiadaczy pojazdów hybrydowych marki Toyota, wyposażonych w akumulatory niklowo-wodorkowe (NiMH) ...

•  
    • Warto przeczytać
    • SEAT Ibiza 2012 1
      BMW X4
      Lexus RC F GT3, bok
      Hyundai sponsorem Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich.