Skup aut powypadkowych Kapral-Car

Skup aut powypadkowych Kapral-Car

07 Lis 2014, 05:54

Szukam sprawdzonej, rzetelnej firmy trudniącej się skupem aut powypadkowych. Chodzi mi generalnie o Bydgoszcz lub okolice, bo tam właśnie mieszkam. niezbyt wiem, gdzie się udać, gdyż do tej pory nie musiałem korzystać z tego rodzaju usług, natomiast trafiłem przypadkiem w sieci na firmę Kapral Car.
Czy ktoś z obecnych tu na forum miał może z nimi styczność? Może jest tu ktoś taki i zechce się wypowiedzieć? Ich stronka robi dobre wrażenie, wygląda przyzwoicie, no ale chętnie wysłuchałbym też opinii osób, które mogą powiedzieć coś więcej na temat Kapral Car. Z góry dzięki i pozdrawiam.
Googliano
Nowicjusz

Auto: Opel Corsa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Audi A4 B8 1,8TFSI / BMW e90 320i / Mercedes C 180K w204 [D] Audi A4 B8 1,8TFSI / BMW e90 320i / Mercedes C 180K w204
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu D premium - silnik benzynowy o mocy ok. 160KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2008r. Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A4 B8 1,8 TFSI - 160KM - BMW ...
    Podsumowanie i wyniki Night Power 2016 Podsumowanie i wyniki Night Power 2016
    Kolejna impreza przygotowana przez Night Power już za nami. Organizatorzy tym razem przygotowali więcej atrakcji niż to było w latach ubiegłych, mogliśmy oglądać wyścigi na 1/8 mili które zostały zorganizowane na ulicy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Z ulicy na tor - Poznań
      ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW, AUTO ZŁOM, KASACJA POJAZDÓW, SKUP AUT FOT. 6
      Mitsubishi L200 Expedition Camper, 3
      Toyota Auris Touring Sports