Skup aut powypadkowych Kapral-Car

Skup aut powypadkowych Kapral-Car

07 Lis 2014, 05:54

Szukam sprawdzonej, rzetelnej firmy trudniącej się skupem aut powypadkowych. Chodzi mi generalnie o Bydgoszcz lub okolice, bo tam właśnie mieszkam. niezbyt wiem, gdzie się udać, gdyż do tej pory nie musiałem korzystać z tego rodzaju usług, natomiast trafiłem przypadkiem w sieci na firmę Kapral Car.
Czy ktoś z obecnych tu na forum miał może z nimi styczność? Może jest tu ktoś taki i zechce się wypowiedzieć? Ich stronka robi dobre wrażenie, wygląda przyzwoicie, no ale chętnie wysłuchałbym też opinii osób, które mogą powiedzieć coś więcej na temat Kapral Car. Z góry dzięki i pozdrawiam.
Googliano
Nowicjusz

Auto: Opel Corsa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...
    53 Nissany NV200 zakupione przez GDDKiA 53 Nissany NV200 zakupione przez GDDKiA
    W wyniku rozstrzygniętego przetargu nieograniczonego zorganizowanego przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie na dostawę 53 szt. samochodów patrolowych z przeznaczeniem dla 16 Oddziałów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Poranne odkopywanie śniegu
      Reverse Racer - Monster Truck, podczas jazdy
      Chrysler 300C I
      Mitsu Eclipse 2006 GT