Skup aut powypadkowych Kapral-Car

Skup aut powypadkowych Kapral-Car

07 Lis 2014, 04:54

Szukam sprawdzonej, rzetelnej firmy trudniącej się skupem aut powypadkowych. Chodzi mi generalnie o Bydgoszcz lub okolice, bo tam właśnie mieszkam. niezbyt wiem, gdzie się udać, gdyż do tej pory nie musiałem korzystać z tego rodzaju usług, natomiast trafiłem przypadkiem w sieci na firmę Kapral Car.
Czy ktoś z obecnych tu na forum miał może z nimi styczność? Może jest tu ktoś taki i zechce się wypowiedzieć? Ich stronka robi dobre wrażenie, wygląda przyzwoicie, no ale chętnie wysłuchałbym też opinii osób, które mogą powiedzieć coś więcej na temat Kapral Car. Z góry dzięki i pozdrawiam.
Googliano
Nowicjusz

Auto: Opel Corsa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odświeżony crossover Mitsubishi ASX Odświeżony crossover Mitsubishi ASX
    W polskiej ofercie Mitsubishi Motors debiutuje właśnie odświeżony model najpopularniejszego modelu tej marki w Polsce i Europie – crossovera Mitsubishi ASX z nowym silnikiem Diesla. Wzbogacono wyposażenie pojazdu, silnik ...
    Nissan Micra N-Tec - nowa stylizacja nadwozia i wnętrza Nissan Micra N-Tec - nowa stylizacja nadwozia i wnętrza
    Nissan wprowadził właśnie do sprzedaży nową, specjalną odmianę miejskiego modelu Micra. Wersja N-Tec wyróżnia się nową stylizacją nadwozia i wnętrza, a także zmodernizowanymi rozwiązaniami technicznymi. Jest też bardzo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili