Skurcze za kółkiem

24 Lis 2016, 08:49

Wszystko zależy też od tego jak często takie skurcze się pojawiają i po jakim czasie. Jeżeli występują po kilku h jazdy to raczej jest to normalne i każdy będzie miał przykurcz po takim czasie bez odpoczynku. Jeżeli jednak pojawiają się po kilkunastu minutach to już większy problem. Ja polecam ćwiczenia rozciągające, bieganie itd. Pomaga to na drganie mięśni i przykurcze. Ważne, żeby takie treningi były spokojne i luźne, bo przetrenowanie nasili jeszcze problem :)
Motosan
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 11 07 2007
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Audi A6

13 Gru 2016, 14:52

Dobre powiedziane.
Też miałem kiedyś ten problem, ale potem jakoś przeszło.
smaur
Początkujący
 
Posty: 101
Prawo jazdy: 15 10 1986
Auto: Volvo s 60

27 Sie 2018, 21:40

Mnie ostatnio zainteresowały suplementy diety Regulatessenz - to naturalna esencja, która ma bardzo pozytywny wpływ na organizm. Suplementy są znane na całym świecie. Gdybyście chcieli dowiedzieć się o nich więcej to można poczytać.
carlosan
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: ford mondeo
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Z linii montażowej zjechał milionowy Tiguan w Wolfsburgu
    W ubiegłym tygodniu z linii montażowej zjechał milionowy Tiguan wyprodukowany w zakładach w Wolfsburgu. Był to biały Tiguan z pakietem R-Line i silnikiem 1.4 TSI o mocy 118 kW (160 KM). Tiguan jest najpopularniejszym SUVem ...
    Toyota RAV4 Hybrid zdobywa 5 gwiazdek w ADAC Ecotest
    Toyota RAV4 Hybrid udowodniła, że SUV może być ekonomicznym autem, zdobywając w tegorocznym teście ADAC Ecotest 5 gwiazdek i 78 na 100 punktów za niskie zużycie paliwa i niewielką emisję CO2 oraz szkodliwych substancji. ...