Skuter problem

Skuter problem

04 Maj 2011, 20:27

Witam wszystkich!!!!
Mam problem z odpaleniem mojego skutera "kingway vezyr" ma iskrę na świecy dostaje paliwo bo świeca jest mokra a nie chce odpalać :/// a poza tym jak odpalał i jechałem, puszczałem gaz to strzelał z tłumnika. Czy to zapłon czy co ???
Z góry dziękuje.
sebastian131313
Nowicjusz

Miejscowość: Konin
Auto: Skoda Fabia
Silnik: 1.4 MPI 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002

Re: Skuter problem

09 Maj 2011, 22:15

ja miałem kiedyś podobny problem to musiałem ustawić zawory. a jak to nie pomoże to trzeba zajrzeć do silnika. ale narazie sprawdz czy ma konpresje
przemek0091
Nowicjusz

Miejscowość: Wyszków

Re: Skuter problem

11 Maj 2011, 20:48

Wyczysc gaznik, kup nowa swiece, iskra moze byc za slaba(uszkodzony przewod WN), albo jest za duza odleglosc miedzy elektroda(mozesz ja recznie zmniejszyc). A jak to nie pomoze, to zawory albo zaplon jest mocno przestawiony, w zlym momencie swieca daje iskre, lub dolot sie otwiera i wylatuje mieszanka paliwowa lub jej czesc do ukladu wydechowego. Paliwo zamiast byc spalane w silniku - dostaje sie do ukladu wydechowego, tam masz wysoka temperature i boom.
Czimi
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: W210 220 CDI
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006