Słabe audio w Astrze H. jak poprawić jakość dźwięku?

Słabe audio w Astrze H. jak poprawić jakość dźwięku?

13 Paź 2013, 21:44

Witam.

Piszę w sprawie kiepskiego nagłośnienia w mojej Astrze, jest to wersja wyposażenia enjoy ( radio bez mp3 ;/)

W fabrycznym audio nie ma prawie wg. basu i w sumie to jest największym problemem. Wymiana radia nie wchodzi w grę gdyż są połączone z nim funkcje od komputera, a poza tym całość się dosyć przyzwoicie komponuje. Ale do rzeczy, jak nie radio to głośniki, ale teraz pytanie czy to radio da sobie rade z czymś mocniejszym ? Nie jestem wymagający nie potrzebuję jakiegoś wzmacniacza (chyba że nie był by to głupi i drogi pomysł), 4 dobre głośniki wystarczą. Chodzi głównie o jakość dźwięku i lepszy bas, ale taki żeby było przyjemnie słuchać, po prostu jak w Alfie 147 dajmy na to bo ostatnio słuchałem jej fabrycznego audio i było cudownie :)

Krótko mówiąc chcę żeby radio ładnie grało, a nie trzeszczało i nie chcę dużych kosztów, jeżeli ktoś ma jakiś pomysł będę bardzo wdzięczny za przedstawienie go . :D
turbiak
Początkujący
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 9
Auto: Astra H 1.6 / Clio 2 FL 1.2

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    BMW Concept CS 2007 BMW Concept CS 2007
    BMW Concept CS to wizja czterodrzwiowego samochodu, który łączy w sobie prestiż luksusowego Gran Turismo z fascynującym urokiem sportowego samochodu o wysokich osiągach. Ekspresyjny design, wyselekcjonowane materiały ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Pokazy ratownictwa drogowego, 4
      Syrena S102 zaliczyła dzwona
      Audi Avant MTM RS6 R, 702KM
      Drift