SŁABE CIŚNIENIE POALIWA-OPEL ZAFIRA 1,8

SŁABE CIŚNIENIE POALIWA-OPEL ZAFIRA 1,8

20 Gru 2011, 23:16

witajcie mam opel zafira rok 2000 1,8 silnik 115km -x18xe1-od paru miesięcy samochód przerywał jeżdząc na benzynie,auto ma też instalacje lpg!!!-ale od miesiąca nie chce ani zapalic na benzynie ani jechać-podpiąłem go pod komp. i wyświetliło sie słabe ciśnienie paliwa-wymieniłem filtr paliwa ale nic to nie daje-ciśnienie jest słabe-jakie powinno byc ciśnienie i jak to sprawdzić-i co może być przyczyną tego słabego ciśnienia??czyżby pompa paliwa??
kriskris76
Nowicjusz

Miejscowość: tarnowskie góry
Prawo jazdy od: 16 01 1995
Auto: opel zafira a 1,8-115km

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe Alpine będzie miało płaską podłogę i tylny dyfuzor Nowe Alpine będzie miało płaską podłogę i tylny dyfuzor
    Właściciwości aerodynamiczne są kluczem do osiągów i wydajności nowego Alpine. Połączenie płaskiej podłogi – rozwiązania zapożyczonego ze świata bolidów i wyścigów samochodowych – z tylnym ...
    Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji
    Na noworoczny test do naszej redakcji trafił ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 najnowszej generacji w wersji z 510-konnym silnikiem i kabiną GigaSpace. Ciągnik połączyliśmy z chłodnią do przewozu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Golf II, tuning
      Cyfrowe lusterko wsteczne
      Czarny mat - Fiat Panda
      Volvo S60 R-Design, kombi