SŁABE CIŚNIENIE POALIWA-OPEL ZAFIRA 1,8

SŁABE CIŚNIENIE POALIWA-OPEL ZAFIRA 1,8

21 Gru 2011, 00:16

witajcie mam opel zafira rok 2000 1,8 silnik 115km -x18xe1-od paru miesięcy samochód przerywał jeżdząc na benzynie,auto ma też instalacje lpg!!!-ale od miesiąca nie chce ani zapalic na benzynie ani jechać-podpiąłem go pod komp. i wyświetliło sie słabe ciśnienie paliwa-wymieniłem filtr paliwa ale nic to nie daje-ciśnienie jest słabe-jakie powinno byc ciśnienie i jak to sprawdzić-i co może być przyczyną tego słabego ciśnienia??czyżby pompa paliwa??
kriskris76
Nowicjusz

Miejscowość: tarnowskie góry
Prawo jazdy od: 16 01 1995
Auto: opel zafira a 1,8-115km

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Transport chłodniczy i zarządzanie łańcuchem chłodniczym Transport chłodniczy i zarządzanie łańcuchem chłodniczym
    Udział produktów świeżych i zamrożonych w transporcie żywności stale rośnie. Towarzyszy temu rozwój produkcji zaplecza logistycznego i nowoczesnych środków transportu chłodniczego. Żywność w dzisiejszych ...
    [SUV-D]Captiva 2,0 / Santa Fe II 2,2 / Sorento I 2,5 / Outlander I 2,0 [SUV-D]Captiva 2,0 / Santa Fe II 2,2 / Sorento I 2,5 / Outlander I 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2007 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chevrolet Captiva 2,0 VCDI - 150KM - Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2010
      Ostatni szlif BMW E46 przed prezentacją
      Rage-Race - Tor Służewiec 2010
      Polo BlueGT - zegary, licznik