Słomczyn

Słomczyn

12 Kwi 2007, 11:55

Gdzie znajduje się giełda samochodowa w Słomczynie? Wiem, że gdzieś w okolicach Grójca ale nie mogę znaleźć. I o której godzinie najlepiej tam przyjechać? A także mam pytanie czy tam można kupić większość akcesorii sprzedawanych na allegro w podobnych cenach czy jeszcze taniej? Z góry dziękuje za odpowiedź!
Tobijas01
Nowicjusz

Re: Słomczyn

12 Kwi 2007, 12:18

Wystarczy popatrzeć na forum.... :lol:

http://www.forumsamochodowe.pl/gieldy/
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

Re: Słomczyn

12 Kwi 2007, 22:03

Giełda znajduje się przy trasie Grójec - Góra Kalwaria nie sposób nie trafić w Niedzielę ta trasa na tej wysokości to jeden wielki korek ;) Jak chcesz dojechać na giełdę jeszcze jadąc i nie stojąc w korku to musisz wybrać się tam rano np. tak żeby być tam o 7. Można kupić dużo różnych części, ceny są różne ale trzeba chodzić i pytać...
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10186
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Drift kontrolowany z najwyższą prędkością Drift kontrolowany z najwyższą prędkością
    Nissan ustanowił rekord świata Guinnessa w kategorii driftu z najwyższą prędkością. Specjalnie przygotowany NISSAN GT R NISMO z roku modelowego 2016 wszedł w poślizg kontrolowany przy prędkości 304,96 km/h. Masato Kawabata, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód