Sluzbowe paliwo

sluzbowe paliwo

05 Lip 2007, 23:07

jezeli ma ktos sluzbowe auto i duzo nim jezdzi, to dostaje tez zwrot kosztow paliwa. i do tych osob mam pytanie: zdarza Wam sie wliczac w te sume takze tankowanie prywatnego wozu? tylko szczerze, szczerze! :D
konjo
Nowicjusz

Re: sluzbowe paliwo

06 Lip 2007, 10:13

No ba, a coś Ty myślał? Chyba wszyscy tak robią!!!
Fire Crow
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ipswich

06 Lip 2007, 12:42

no i dlatego tyle firm korzysta z systemow kontroli kierowcow takich jak bp plus
crazyman
Nowicjusz

06 Lip 2007, 13:31

A te systemy da się bardzo łatwo oszukać, wiem, bo sam pracuję na stacji paliw.
Fire Crow
Zaawansowany
Awatar użytkownika

06 Lip 2007, 16:13

to mnie zaciekawiles. opowiesz, w jaki sposob oszukac karte paliwowa? moze przyda mi sie ta informacja ;D
crazyman
Nowicjusz

06 Lip 2007, 16:51

Bardzo prosto! Najczęstszy sposób to podjechać samochodem służbowym, nalać do zbiornika i do kanistrów, a potem płacić kartą paliwową. I wszystko napełnić szybko, jak jeden zbiornik :P Jest jeszcze parę innych... Ale to tylko zależy od jakości systemu kontrolnego :P Najczęściej wszystko da się oszukać.
Fire Crow
Zaawansowany
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
    Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...

• Re: sluzbowe paliwo

07 Lip 2007, 10:40

Fire Crow napisał(a):Bardzo prosto! Najczęstszy sposób to podjechać samochodem służbowym, nalać do zbiornika i do kanistrów, a potem płacić kartą paliwową. I wszystko napełnić szybko, jak jeden zbiornik :P Jest jeszcze parę innych... Ale to tylko zależy od jakości systemu kontrolnego :P Najczęściej wszystko da się oszukać.

Nie pisz nic bo to pewnie jakiś "racjonalizator" od zarządzania flotą w jakiejś firmie.
    Premii mu się zachciewa.
    Jeżeli się mylę...ale chyba nie...to sorry
    Garet
    Początkujący

Miejscowość: Z prowincji ;)

28 Lip 2007, 14:00

Nie powinienem tego pisać ale swojego czasu jak miałem własne auto to tak a nawet jak byłem biedny jak mysz kościelna to handlowałem paliwem.Na wakacje sie pojechało .Nikt do mnie by sie nie przyczepił bo rocznie robie ponad 200tys.km służbowym samochodem. Samochód prywatny sprzedałem bo wystarcza mi służbowy .Ale teraz wole nie ryzykować.
    Łukasz789
    Aktywny

Miejscowość: Kraków

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006