Sony CDX-GT42U Kasuje mi się pamięć stacji

Sony CDX-GT42U Kasuje mi się pamięć stacji

26 Lis 2008, 19:52

Mam problem z wymienionym w tytule postu radiem. Jeżdżę Punto II 1,2 16V. Niedawno kupiłem wspomniane radio i po samodzielnym podłączeniu nie działało ze stacyjką (grało po wyjęciu kluczyków). Zawiozłem więc to do mechanika. Ten podłączył tak, że teraz radyjko gaśnie wraz ze stacyjką i odpala się wraz z nią. Powstał jednak pewnien problem. Otóż po dłuższym postoju z wyłączoną stacyjką kasuje mi się cała pamięć zapisanych stacji radiowych. Trochę to denerwujące, bo przecież nie będę ustawiał sobie ulubionych stacji za każdym razem, gdy wsiadam do samochodu. Proszę o ewentualną pomoc, jak rozwiązać ten problem.
phil80
Nowicjusz

Re: Sony CDX-GT42U Kasuje mi się pamięć stacji

27 Lis 2008, 15:00

sprawdź czy pomarańczowy lub żółty kabel do radia z oznaczeniem "MEMORY B +" ma przez cały czas napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka.
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas
    Wyścigowa wersja Lexusa LC 500 powstała na bazie prototypu. Auto zadebiutowało wczoraj na targach Specialty Equipment Market Association w Las Vegas. Ma nadwozie o zoptymalizowanej aerodynamice, sportowe zawieszenie, hamulce, ...
    Toyota RAV4 czy Honda C-RV? Toyota RAV4 czy Honda C-RV?
    W popularnym segmencie SUV-ów Honda C-RV i Toyota RAV4 są od lat liderami sprzedaży na amerykańskim rynku. Renomowana organizacja konsumencka Consumer Reports przeprowadziła badanie porównawcze obu modeli i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 1-4 mili start
      ALT
      Porsche 911 Turbo S, alufelgi, tarcze i zaciski hamulcowe
      Lexus IS-F - 400+ KM, 500+ NM przed startem