Sony XS-L124P5B+Magnat MacAudio Czy jest to dobry zestawik?

Sony XS-L124P5B+Magnat MacAudio Czy jest to dobry zestawik?

21 Maj 2008, 00:55

Chce zmienic sprzecik w samochodzie czy ktoś moze mi doradzić jaki najlepiej sprzecik kupić i czy proponowany przezemnie jest dobry???

[link wygasł]

[link wygasł]

Myślałem również o wzmaku Carpower HPB 602
[link wygasł]
Rusycyol
Nowicjusz

Re: Sony XS-L124P5B+Magnat MacAudio Czy jest to dobry zestaw

21 Maj 2008, 07:54

Ja bym brał magnata.
A co do głośnika sony to jest ok widziałem i słyszałem go w akcji mógł byś do tego dołożyć jeszcze kondensator i moim zdaniem od razu zainwestować w coś lepszego do przodu (chyba ze już coś masz?)
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

21 Maj 2008, 09:18

na przodzie HERTZ HV 130 a ztyłu hifonics zx 6.5 to na razie starczy..
A mówisz ze taki zestawik może juz być??
Rusycyol
Nowicjusz

21 Maj 2008, 15:52

Nie przesadzajmy kondensator przy takich mocach jest zbędny i to jest nie potrzebne.

Co wy macie z tymi HERTZ-ami???
Co prawda firma jest w czołówce ale myślę że można by spokojnie znaleźć coś i w bardziej przystępnej cenie i o podobnych czy nawet lepszych parametrach.

Zrobiłem mały test na 11 osobach w dwóch autach podłączone były 2 subwoofery jeden firmowy drugi mniej firmowy tzn firmy o gorszej opinii.
Co najdziwniejsze żadna z osób przy tej samej muzyce nie zauważyła różnicy w odsłuchu.

Wiec jeśli nie widać różnicy czy warto przepłacać? :)

To taki mój mały test był co do firm nie gra to roli powiem tyle że jeden sub był z wysokiej półki a drugi ze sporo niższej.
maxidig
Początkujący

Miejscowość: Toruń
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.
    Renault 19 – historia modelu Renault 19 – historia modelu
    Ponad ćwierć wieku temu, we wrześniu 1988 roku Renault zaprezentowało kompaktowy model 19. Do 1995 roku był on sprzedawany także w polskich salonach. To jeden z najważniejszych modeli firmy Renault w ciągu ostatnich kilkudziesięciu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili