Spawanie plastiku w Andrespolu

Spawanie plastiku w Andrespolu

06 Lut 2015, 16:51

Witam obiecałem panu który naprawiał mi zderzak napisać parę słów na forum :)
Miałem potraskany zderzak od uwerzenia w psa i już myślałem że będzie spory wydatek ale znajomy mi polecił pana który mieszka nie daleko łodzi w Andrespolu i on po obejrzeniu szkody wycenił mi usługę i od razu wzioł się do pracy.
Za nowy zderzak musiał bym zapłacić około 500 zł + malowanie a tu z malowaniem wyszło 150 zł
a za zaoszczędzone pieniądze umówiłem się z kumplami na browara i tak ja zadowolony bo mam naprawiony zderzak i kumple bo się wreszcie spotkaliśmy.
Polecam jeszcze raz usługi tego pana Rafała i podaje nr. tel. do niego 679-016-329
Roman1401
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 04 1995
Auto: Renault Laguna
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Warsaw Moto Show 2015 Warsaw Moto Show 2015
    Po oficjalnym otwarciu targów przez organizatorów, odbyła się konferencja prasowa Arrinery, a następnie konferencje i warsztaty. Wieczorem podczas uroczystej gali miał miejsce finał siódmej edycji plebiscytu "Złotej Kierownicy". ...
    Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie
    Renault Pro+ przedstawia cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Alaskan, doskonale pokazujących pełne spektrum know-how marki: Alaskan ambulans, pojazd ratowniczo-pożarniczy, samochód z wysięgnikiem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006