Spawanie plastiku w Andrespolu

Spawanie plastiku w Andrespolu

06 Lut 2015, 16:51

Witam obiecałem panu który naprawiał mi zderzak napisać parę słów na forum :)
Miałem potraskany zderzak od uwerzenia w psa i już myślałem że będzie spory wydatek ale znajomy mi polecił pana który mieszka nie daleko łodzi w Andrespolu i on po obejrzeniu szkody wycenił mi usługę i od razu wzioł się do pracy.
Za nowy zderzak musiał bym zapłacić około 500 zł + malowanie a tu z malowaniem wyszło 150 zł
a za zaoszczędzone pieniądze umówiłem się z kumplami na browara i tak ja zadowolony bo mam naprawiony zderzak i kumple bo się wreszcie spotkaliśmy.
Polecam jeszcze raz usługi tego pana Rafała i podaje nr. tel. do niego 679-016-329
Roman1401
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 04 1995
Auto: Renault Laguna
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Projekt utylizacji akumulatorów litowo-jonowych
      Seicento - silnik i skóra
      Brabus 6.3 biturbo, 1-4 mili, 2
      FSO Warszawa M20-57